30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Czy „Lightyear” ma sceny po napisach? – Wiadomości o filmach

Lightyear w końcu trafił do kin w Meksyku, ale czy Space Ranger z głosem Chrisa Evansa ma sceny po napisach? Tutaj powiemy Wam, czy warto czekać do ostatniej sekundy tej nowej produkcji.

O fascynacji Andy’ego Buzzem Astralem, odważnym badaczem kosmosu, dowiedzieliśmy się od połowy lat 90., po tym, jak zafascynował się filmem, który oglądał jako dziecko. Dobrze, Rok świetlny To ten film i wreszcie z głosem trafił do kin w naszym kraju Chris Evans w swoim oryginalnym języku.

Celem tej produkcji Disney Pixar jest zbadanie pochodzenia Buzza i powiedzenie nam, gdzie znajduje się unieśmiertelniona postać w grze. Zabawka Nawiasem mówiąc, będzie reprezentować życie całego pokolenia. Teraz nadszedł czas, aby maluchy w domu poznały swoją historię, ale Czy musisz wstawać z miejsca, gdy tylko pojawią się pierwsze napisy, czy lepiej poczekać?

Chris Evans zagrał Buzza Astrala w swoim ojczystym języku.

nie martw się, Nie zdradzimy żadnych spoilerów, więc jeśli jeszcze tego nie widzieliście Rok świetlnyMożesz kontynuować czytanie w spokoju. Mając to na uwadze, musimy powiedzieć, że zalecamy zachowanie małej porcji popcornu lub cukierka na końcu filmu, ponieważ Nie znajdziesz jednej lub dwóch scen, ale trzy sceny po napisach!

Dlaczego Tim Allen nie wykonał głosu Buzza Lightyeara?

Pierwsza jest uważana za scenę w połowie napisów, więc pojawi się kilka sekund po zakończeniu filmu. Kolejny etap wymaga trochę cierpliwości, choć może spodobać Ci się kompozycja muzyczna Michael Giacchino, odpowiedzialny za stworzenie atmosfery dźwiękowej do tego filmu animowanego.

„Lightyear” – oficjalny zwiastun z dubbingiem
Tylko dla prawdziwych fanów Buzza Astrala, najnowsza scena post-kredytowa pojawi się wkrótce po ostatecznym logo Disney Pixar, Naprawdę do końca masywnego marszu kredytów należnych tym ludziom, którzy umożliwili te strzały.

Prawdziwy astronauta, który zainspirował stworzenie Buzza Astrala

Teraz wiesz! Rok świetlny Ma trzy sceny po napisach końcowych., co może dać nam kilka wskazówek na temat przyszłości dzielnego eksploratora kosmosu. nie zapomnij tego Cinépolis zaprezentuje kilka specjalnych pokazów tego filmu z napisami, aby osoby z wadami słuchu mogły się nim cieszyć..

READ  Carlos Trejo wykorzystuje swoją żonę w telewizji podczas Reality Show „Inseparables”