28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Sąsiedzi 2022: Pierwsze zdjęcia nowego sezonu są już bez Octavio Ocaña

Seria Neighbors nie zawiera już Polo Ortín ani Octavio Ocaña (Zdjęcie: Instagram/@neighborsoficial)

Dario Ripoll s Lalo Hiszpania Pokazali kilka zdjęć z grupy nagraniowej Sąsiad, serial komiksowy emitowany od 2005 roku i stworzony przez Eugenio Derbez. Rozdziały 12 i 13 będą pierwszymi, które będą miały nieobecność Octavio Ocaña.

Wszystko jest gotowe na rozpoczęcie nowych sezonów Sąsiadów 12 i 13 z mieszanymi uczuciamiJestem bardzo wdzięczna za ten projekt, który dał mi tak wiele! … Dziękuję Twojej rodzinie za całą Twoją miłość i wsparcie przez te 16 lat” – napisał aktor w poście na Instagramie.

znany aktor Octavio Ocaña dał życie Benito Rivers wewnątrz SąsiadSpektakl, w który był zaangażowany od dziecka. Chociaż na jakiś czas porzucił pracę aktorską, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu piłkarzem, młody człowiek Wrócił jako nastolatek, aby dokończyć historię swojej postaci w 2017 roku.

Villanueva i Dario Ripoll (Zdjęcie: Instagram / @darioripollh)
Villanueva i Dario Ripoll (Zdjęcie: Instagram / @darioripollh)

na obrazkach, Dario Ripoll zrobił sobie selfie z Marine VillanuevaLalo España udostępnił kilka zdjęć sąsiadów, podczas gdy zespół produkcyjny przygotowywał plan filmowy i udzielał instrukcji obsadzie.

W ten sposób, odkąd rozpoczęły się zdjęcia, Bono i reszta obsady musiała nauczyć się żyć bez roli Octavio OcañaKim nie jest już dziecko, które urzeka świat, ale młody człowiek, który był gotowy napełnić tymi samymi faktami grupę i serca wszystkich fanów serialu.

Cesar Bono wspomniał, że Benito doprowadził do sukcesu "Sąsiad" (Zdjęcie: Instagram / Geranofizyka)
Cesar Bono stwierdził, że Benito poprowadził „Sąsiedzi” do sukcesu (Zdjęcie: Instagram / Geranophysical)

Kiedy Marin Villanueva została zapytana o możliwość rozpoznania Okanii, powiedziała: „Uhonorowanie się skończyło i każdy rozdział będzie poświęcony każdemu nagraniu, ponieważ jest to bardzo trudne. Nie chcę nawet wyobrażać sobie bólu, jaki przeżywają jego ludzie, dlatego szanujemy jak najwięcej” – powiedziała aktorka, która dała życie „Sylvii Oliverze” w serialu.

Tak kręcone są sezony 12 i 13 (Zdjęcie: Instagram / @laloespanaoficial)
Tak kręcone są sezony 12 i 13 (Zdjęcie: Instagram / @laloespanaoficial)

Octavio Ocaña zmarł 29 października od rany postrzałowej po prześladowaniach przez policję stanu Meksyk. Warto zauważyć, że śledztwo w sprawie jego gwałtownej śmierci jeszcze się nie zakończyło, ale oficjalnie wiadomo o nimProkuratura EdoMex potwierdziła, że ​​22-latek przypadkowo się zastrzelił.

READ  Tania Mendoza i jej miłość do Arturo Beltrana Leiva

Z drugiej strony 28 grudnia jego towarzysze Złożył oświadczenie o tym, co się stałoi Wygląda na to, że byli oboje torturowany Policja po niespodziewanej śmierci bohatera serialu Sąsiad A wszystko po to, by poprzeć oficjalną wersję śmierci.

To pierwszy film po śmierci Ocañy (fot. Las Estrellas)
To pierwszy film po śmierci Ocañy (fot. Las Estrellas)

Francisco Hernández potwierdził, że nowe zeznania świadków są sprzeczne z oficjalną wersją śmierci Octavio Ocaña: „Kilka dni temu mieliśmy okazję nie tylko towarzyszyć Biuru Prokuratora Antykorupcyjnego i Biuru Prokuratora Generalnego ds. zabójstw , ale również Wymagamy środków ochrony świadków”, poprzez wywiad z Gustavo Adolfo Infante.

Okania Nie jest pierwszym aktorem, który umiera i wpływa na drużynę sąsiadów, jak Polo Orten on umarł 16 sierpnia 2016 w Mexico City miał 88 lat, a przyczyną śmierci był zawał serca.

Paulo Orten zmarł w 2016 roku (Zdjęcie: Twitter @IMCINE).
Paulo Orten zmarł w 2016 roku (Zdjęcie: Twitter @IMCINE).

W tym czasie, gdy zaczynał się sezon 2021, Okanya powiedziała, że Paulo Orten był wiernym fanem drużyny piłkarskiej Atlante, więc miał na sobie kurtkę i odznakę z herbem drużyny. Octavio wspomina go czule, bo był dzieckiem, które wiele nauczyło się od swojego partnera „Zawsze był dobrym facetem, fajny, seksowny, bardzo tęsknię”, wyraził.

Czytaj: