28 kwietnia, 2024

Aktywność Meksykanów na Igrzyskach Ameryki Środkowej i Karaibów 2023

ESPN26 czerwca 2023 16:49Czytanie: 3 minuty.

Przedstawiamy zestawienie meksykańskich sportowców na Igrzyskach Ameryki Środkowej i Karaibów w San Salvador.

Meksyk Do postawienia na stole medalowym Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów W San Salvador 2023. System wioślarski dał meksykańskiej drużynie możliwość zajęcia pierwszego miejsca w zawodach trzeciego dnia zajęć.

Chociaż połączone Kuba Z taką samą liczbą złotych medali meksykańska delegacja zdobyła łącznie 54 medale na dzień 26 czerwca: 20 złotych, 21 srebrnych i 13 brązowych.

Dowiedz się o medalach i postępach meksykańskich sportowców Igrzyska Ameryki Środkowej i Karaibów.

współczesny pentagram

• Olivera Majów I Mariana ArceoZdobyli odpowiednio złoto i srebro w konkursie, który odbył się we wtorek w Centrum Olimpijskim im. Juana Pablo Duarte.

• Aby sprawdzić się w złotym metalu, Oliver miał 1391 punktów, podczas gdy rodak Arso miał 1365 punktów.

• Oliver stwierdził, że rywalizacja na Dominikanie to coś więcej niż wyzwanie i że musi przystosować się do wysokich temperatur.

• „Ten medal ma szczególny smak, bo odkąd tu przyjechaliśmy, czuję, jakie to trudne. Gratuluję dominikanom, którzy układają sobie życie w tym klimacie” – powiedział Oliver, który po raz drugi zdobył złoty medal w wieloboju. gry sportowe.

26 czerwca

Mayann Oliver i Marianna ArsoKomitet Organizacyjny Santo Domingo 2026

dżudo

• Prisca Oyte Zdobył złoty medal w kategorii -63 kg.

• Gilberto Cardoso W judo stanął na podium po pokonaniu Panamy Ronala Gonzaleza o -73 kilogramy.

• Samuela Ayala W kategorii do 81 kg zdobył brązowy medal.

Klub Sportowy

• Zespół składa się z Rock SandovalI Alexa MorenoI Kasandra LustalotI Drabiny Natalii I Paulina Pola Zdobyli złoty medal.

Podnoszenie ciężarów

• Janeth Gomez W kategorii do 59 kg zdobył srebrny medal.

• Jorge Cardenasachorąży meksykańskiej delegacji na Igrzyska Ameryki Środkowej, był wicemistrzem w podnoszeniu ciężarów w kategorii do 73 kilogramów.

• Carla Ortiz, wspiął się na trzecie miejsce na podium w kategorii do 64 kg, po podniesieniu 98 kg. w pozycji rwania i utrzymał srebro przeciwko swojemu znakowi 124 kg w czystym szarpnięciu.

READ  Larcomon kwalifikuje Talaverę jako bramkarza "Bou...M"

pływanie

• Miranda Grana Zdobył złoty medal i Atena Meneses Zdobyła srebrny medal na 100 m stylem grzbietowym kobiet.

• Maria José Mata Coco Zdobył srebrny medal na 200 m stylem dowolnym.

• Michał Lara Zdobył złoty medal na 100 metrów stylem klasycznym i pobił rekord Igrzysk Mezoamerykańskich.

• Most Andresa Zachowaj srebro w tym samym teście.

• José Martinez Brązowy medal na 200 m stylem zmiennym.

• Męska drużyna zdobyła złoty medal w sztafecie 4×100 stylem dowolnym.

• José Cano Zdobył srebrny medal na 1500 m stylem dowolnym.

Pływanie synchroniczne

• Nuria Diosdado Garcia Zdobyła złoty medal w indywidualnym finale kobiet stylem dowolnym.

• Isamari Gonzalez I Diego Villalobosa Zostali ze srebrnym medalem w kategorii duetów mieszanych.

26 czerwca

Strzał sportowy

• w finale na 10m, Andrea Ibara Odebrał złoty medal Ali Zawala srebrny i Cervantesa brązowy.

• Andrea PalafoxI Michel Quezada I Elżbieta Nevis W biegu na 50 m z karabinu zdobyli srebrny medal.