27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Akademia: Żart Yahira CRUELA na temat Nelsona złamał serca fanów | wideo

Podczas przedostatniej imprezy akademiaStudenci za swoje prezentacje otrzymali luksusowe gwiazdy, sprawiając, że wieczór był pełen niespodzianek dla widzów, którzy byli wyczuleni na wszelkie niespodzianki z reality show.

Wielu widzów spodziewało się zobaczyć absolwentów z akademia Jak Erasmo Catarino lub nawet to samo uridiaJednak żaden z nich nie pojawił się w nocy.

W chwili nocy głośno skomentował temat żart To nie tylko mnie podekscytowało Nelsonale tysiącom widzów, którzy przez kilka sekund myśleli, że podczas przedostatniej imprezy na scenie pojawi się gwiazda.

To był ciężki żart, który powiedział Yahr

Rozmawiał z Yahr Nelson O swoim występie, kiedy postanowił powiedzieć widzom, że poznał studenta uridia W salach telewizji Azteca.

Nelson Potwierdził te informacje i ujawnił, że był bardzo podekscytowany spotkaniem z nią, ponieważ jest wielkim fanem piosenkarki.

Yahr wykonał gest, by to zasugerować uridia Miałem wejść na scenę, to był tylko żart, ponieważ uridia Nie był obecny na koncercie.

jednakże, Nelson Skończyło się na otrzymaniu bardzo specjalnego filmu, ok uridia Wyślij mu klip, aby pogratulować mu talentu, który ma i życzyć mu powodzenia za występ tego wieczoru.

Pojawiło się wiele spekulacji na temat możliwego pojawienia się ureidii w nowym sezonie akademiaale tłumaczka „To mnie tak uszczęśliwia” ujawniła, że ​​nie mogła uczestniczyć w reality show, ponieważ miała różne projekty, które uniemożliwiały jej skupienie się na akademia.

W ostatnich tygodniach w sieciach społecznościowych krążyły plotki uridia Może pojawić się mimochodem podczas ostatniego koncertu reality show, dzięki czemu tysiące fanów nie traci nadziei na zobaczenie piosenkarza po raz ostatni na scenach reality show.

READ  Eren i inni jedzą ramen w nowej współpracy - Kudasai