27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dlaczego Erasmo nie zaśpiewał z Ruby w finale?

zabawa

Dowiedz się, dlaczego Erasmo Catarino nie zaśpiewał z Ruby w finale La Academia.

Dlaczego nie zaśpiewał Erasmo z Ruby w finale Akademii?
© Instagram: Erasmo CatarinoDlaczego nie zaśpiewał Erasmo z Ruby w finale Akademii?

Jedna z największych niespodzianek pierwszej nocy koniec akademii Że zwycięzca czwartego sezonu nie był obecny i na swoich portalach społecznościowych, Erasmo Catarino wyjaśnił, dlaczego nie wziął udziału w finale Akademii, by zaśpiewać w duecie z Ruby.

Ku zaskoczeniu wielu i radości innych Ruby, najsłynniejsza quincinera w kraju,Dotarłem do ostatniego rozszerzenia La Academia; Ale nie wszystko było różowo. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uczestnicy zaśpiewali duety z różnymi byłymi naukowcami w ramach finałowego show.

jednakże, Uzgodniona para kochanego Robbiego Ibarra Tego się nie spodziewano, a to z powodu ostatniej minuty Erasmo Catarino odmówił udziału w ceremonii. Po wielu plotkach idol w wiosce wyjaśnił, dlaczego odmówił udziału w reality show.

Dlaczego nie zaśpiewał Erasmo z Ruby w finale Akademii?

Według Erasmo Catarino nie brał udziału w pierwszym programie Finału La Academia z powodu: Produkcja nie spełniała warunków zgłoszonych do udziału w programie.

Najważniejszym z tych warunków było to, że duet musiał wystąpić w jednej z dwóch zaproponowanych od tamtej pory piosenek Nie miałem czasu na próby.

Jednak produkcja skontaktowała się z piosenkarzem, aby poinformować go, że piosenka duetu nie będzie piosenką, o którą prosił, więc musiał pojawić się w programie, aby śpiewać z Robbie, nie znając wybranej piosenki. To był element, który sprawił, że odmówił występu na koncercie.

„Powiedzieli mi w czwartek: „Cóż, to nie będzie piosenka, którą przyniosą do duetu”. Mówię im: „To się nie stanie, jeśli nie zaśpiewamy jednej z tych dwóch piosenek. „Nie jedź, bo jestem zajęty. Odlatuję od razu z dowolnego miejsca, w którym mogę być. W którym mogę przylecieć w sobotę, dokładnie po to, aby móc powiedzieć, że Robbie już nauczył się tego tematu”.

Na szczęście dla Ruby na scenie towarzyszyło jej Mini Carrasco, a jej występ zachwycił zarówno publiczność, jak i krytyków.

READ  Spójrz na zdjęcie z testu osobowości, a poznasz swoją najbardziej przerażającą cechę | Test psychologiczny | wirusowe | nda nnrt | Meksyk