1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Goodbye TV Azteca: Po wyrzuceniu z Televisy aktorka przybywa do „Hoy” we łzach i z ciężkimi wiadomościami

napisałem w Słynny The

Meksyk. – Słynna aktorka i gospodarz, która rzekomo weto Z Aztec TV Kilka lat temu publiczność zaniemówiła Telewiza Bo kilka godzin temu ponownie pojawił się w programie Dziś dobre wieści zalany łzami. to najdroższe Consuelo Duvalktóry upadł w ostatnim rozdziale Boska Sieć Wspomina, że ​​jego syn miał stracić życie.

Bolesne wyznanie bohatera do takich projektów jak: godziny szczytu s P. Luche . rodzina został wznowiony w portale społecznościowe Rankiem w Canal de Las Estrellas, ponieważ zszokowało to wszystkich widzów: „Syn #ConsueloDuval miał siedem miesięcy, kiedy przeszedł przez złożoną chwilę zdrowia… po raz pierwszy aktorka ujawniła, że ​​jej dziecko ma stracić życie. „

Źródło: Twitterprograma_hoy

Duval, który zadebiutował w San ngel występując w telenoweli jako Kupuję tę kobietęA Biedni krewni s Pewne liceumNa kanale Unicable opowiadała o największych lękach swojego życia i wyjaśniła, że ​​po raz pierwszy poczuła prawdziwy horror ponad 20 lat temu, kiedy urodziła swojego spadkobiercę. Michael Duval s Bali Duval.

Słynna artystka filmowa, teatralna i telewizyjna przyznała, że ​​zanim została mamą, nie znała życia i powiedziała: „Piekło to strach, nie znam innego stanu mnie, który zmienił się bardziej niż kiedyś się bałam i jest stan, który znałem, kiedy miałem dzieci”. Zaledwie kilka miesięcy po zostaniu matką Consuelo była bliska utraty syna, a wspomnienie tego traumatycznego epizodu sprawiło, że uroniła kilka łez.

Bałem się, że umrą moi rodzice, moje rodzeństwo, typowe lęki nastolatków, ale nie lęki paraliżujące.

Aktorka dubbingowa wyjaśniła również, że Michel, który jest teraz głównym aktorem, urodził się z poważnymi komplikacjami medycznymi, ponieważ tak było. astma I z nietolerancją na środowisko, zmuszając go do wdychania go w domu, w specjalnym łóżku, a gdy miał 7 miesięcy cierpiał na zatrzymanie krążenia i oddychania: „W sytuacji awaryjnej dowiaduję się… nie wiem jak pracować i widziałem, że robi się fioletowy” – przyznał.

Consuelo Duval z dziećmi

Consuelo, który miał zostać zakazany w TV Azteca na polecenie Alberto Ciorana (RIP) Po rozwodzie swojego brata Armando Ciurany wyjaśniła, że ​​w tym momencie była zszokowana i nie wiedziała, jak zareagować, ale na szczęście ojciec nieletniego przybył na czas i zabrał go do szpitala: Szpital i kiedy przyjechaliśmy miał zatrzymanie oddechu i tam byłem (rozproszony). bardzo)”.

Później gospodyni reality show pretendent Przypomniała sobie, że w obliczu strasznej sytuacji, przez którą przechodzili, postanowiła porozmawiać z Bogiem, aby zawrzeć umowę, a chwilę później lekarze uratowali jej synowi życie i została w wielkim strachu: „To było tak, jakbym ofiarowała moje życie do Boga, aby zmienić mojego syna i prosperować! Wszystko ze względu na „znaki doskonałości” Z wyjątkiem tego, że to słyszałem”, wyjaśnił podczas Paula Rojas Pozostali właściciele byli zaskoczeni.

Źródło: Instagram @consueloduval

Źródło: Tribune i Twitterprograma_hoy

READ  Dlaczego Will Smith i Jada Pinkett Smith mogą mieć najbardziej kontrowersyjny rozwód w Hollywood?