27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aguirre narzeka, że ​​najdroższy w Lidze MX jest krótki zespół

Monterrey ma zespół o najwyższej wartości rynkowej w Apertura 2021 (80,9 mln euro) i odpadł w ćwierćfinale.

trener MontereyI Javier AguirrePotwierdził, że ma krótki skład i stwierdził, że przez cały sezon nie był w stanie zdobyć pełnego składu z powodu wielu kontuzji i meczów datowanych przez FIFA i reprezentację Meksyku.

„Jesteśmy niską drużyną, jeśli spojrzysz dzisiaj na ławkę, to właśnie mamy przez cały rok, sześciu graczy z ekspansji, ośmiu, którzy grali przez cały sezon, wiele spotkań w FIFA, trzy mecze w całej historii FIFA, kontuzje drużyn narodowych, trudno było nam tworzyć zespół co tydzień i nawet jeśli podróżujemy w nieregularnej lidze, dobrą wiadomością jest to, że wygraliśmy zawody, w których braliśmy udział, a w przyszłym roku mamy dwa konkursy, jeden jedziemy za granicę i jeden lokalny, więc potem w ciągu roku postaramy się poprawić ten wynik (ćwierćfinał)” – przyznaję.

Podobnie unikaj mówienia o grze karnej, której użył atlas Został umieszczony z przodu na tablicy wyników, dlatego zdał sobie sprawę, że są kontuzjowani i uznał, że atlas Nie było lepiej po 180 minutach.

„Mieli tę grę w okolicy, której nie warto komentować, gdy nas nie ma, boli, ponieważ w ciągu 180 minut nie byli lepsi i rozumiem, że przepisy i zasady są podawane wszystkim na równych zasadach, i jesteśmy załamani. Dziękujemy fanom obiecując wysiłek, pracę i walkę.”

Na koniec, odnosząc się do sposobu, w jaki kibice czerwono-czarni traktują jego osobę i swoich piłkarzy, potwierdził, że to normalne w piłce nożnej, do której jest przyzwyczajony.

„Jest takie powiedzenie, że jesteśmy na boisku i musimy być krytykowani i wspierani, jestem temu uległy, a odkąd miałem 17 lat w Ameryce, w CU rzucali się i obracali z obelgami, to jest świat szeroki i nie jest skandaliczny”.

READ  Charos kontra Tomateros | Najlepsze momenty na żywo | Gra 7 | Seria finałowa