25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Accel World ma 15 lat i wciąż nie ma kontynuacji – Kudasai

Accel World ma 15 lat i wciąż nie ma kontynuacji – Kudasai

Ten rok stanowi ważny kamień milowy dla fanów japońskich powieści lekkich, ponieważ mija piętnaście lat od publikacji „Wyróżnij świat„, dzieło, które napisał Reiki Kawahara. Jednak pomimo tej uroczystości, seria była zauważalnie nieobecna w animacji od kilku lat.

Od pierwszego pojawienia się na małym ekranie w Wiosna 2012z serią anime, trwającą od kwietnia do września tego roku, składającą się z dwudziestu czterech odcinków, oraz oryginalnym filmem zatytułowanym „Świat Axela: Nieskończony wybuch„Wydany w lipcu 2016 r.”,Wyróżnij świat„Przez dwanaście lat pozostał bez kontynuacji, pomijając wspomniany film, który nie wnosi nic do fabuły.

Fani serialu wyrazili różne opinie na temat tej długiej przerwy. Niektórzy sugerują, że brak kontynuacji wynika z większego sukcesu „Sword Art Online”, kolejnego dzieła tego samego autora. Jak powiedział jeden z członków społeczności: „Sword Art Online sprzedaje się lepiej. To ten sam twórca i spójrz, jaki sukces odniósł w porównaniu z sezonem i filmem Accel World„.

Inni zwracali uwagę, że oryginalny „Accel World: Infinite Burst” mógł zniweczyć szanse na drugi sezon. Jak zauważył jeden z obserwujących,Uważam, że film całkowicie zrujnował szanse na drugi sezon.„.

Dodatkowo niektórzy spekulują na temat przyczyn braku kontynuacji, sugerując, że może to być związane z decyzjami produkcyjnymi i rywalizacją między studiami anime. Członek społeczności Podniósł możliwość, że Reki Kawahara będzie musiał wybierać pomiędzy „Accel World” a „Sword Art Online” ze względu na ograniczone fundusze, materiały lub czas.. Zgodnie z tą teorią w podjęciu ostatecznej decyzji miały wziąć udział firmy produkcyjne, które miały wpływ na kierunek, w jakim potoczy się kariera animatora autora.

Krótko, Choć zwolennicy „Axel World” świętują piętnaste urodziny swojego istnienia, myślą także o braku nowych części w animacji.i spekulować na temat możliwych przyczyn tej sytuacji.

READ  Weź głęboki oddech, zanim zobaczysz nastoletnią Laurę J jako kierowcę

fontanna: Yaronie!