18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

5 niszczycielskich fraz z listu Residente do J. Balvina o Latin Grammy Awards

(CNN Español) – Kolumbijski artysta reggae J Balvin wezwał we wtorek do bojkotu Latin Grammy, krytykując, że nie szanują one gatunku miejskiego. Dzień później portorykański raper i autor tekstów Residente odpowiedział bezpośrednio na to w filmie IGTV, który szybko stał się wirusowy Następnie usuń go. „Szanuję twoją opinię” – skomentował ten post na Instagramie J Balvin.

Oto pięć zdań z listu rezydenta, René Péreza Guglara, do J. Balvina, którego pełne nazwisko brzmi José Alvaro Osorio Balvin.

„O jakim rodzaju mówimy?”

„Aby zrozumieć, bo straciłem Jose. Jeśli Grammy nas nie doceniają, dlaczego mam 31 Grammy? Nie jestem urbanistą ani rapem? O jakim gatunku mówimy?” Residente powiedział J Balvinowi, zauważając, że nominowano kilku „kolegów”.

Piosenkarze nazwani przez Portorykańczyków to Si Tangana, Carol J, Ozuna, Mike Towers i inni. Ponadto powiedział, że „wszystko to nie licząc innych nominowanych artystów, takich jak Camilo, Juan Luis Guerra, LaForcad”.

Świętuj artystyczne życie Robin Blades

„Co więcej, ten rok jest poświęcony Robin Blades. Innymi słowy, mówisz typowi miejskiemu, aby bojkotował nagrody i nie celebrował życia artystycznego Robin Blades” – powiedział Residente.

„Człowiek, który naznaczył historię muzyki latynoamerykańskiej, człowiek, który w przeciwieństwie do ciebie pisze i czuje swoje piosenki” – dodał.

„Myślisz, że tworzysz historię co 15 sekund”

„Uwierzyłbym ci w ten bojkot, gdybym, nie wiem, w zeszłym roku, kiedy byłeś nominowany 13 razy, nie szedł na Grammy. Ale tam nie poprosiłeś o bojkot. ubrania na zmianę do każdej nagrody. Ale w ciągu około 13 lat zdobyłeś jedną nominację. Tylko do Grammy, a teraz bojkot powrócił – zatrzasnął raper.

Ponadto powiedział: „I nie wiem, dlaczego tak bardzo ci to przeszkadza, ponieważ według ciebie tworzysz historię co 15 sekund”.

READ  Prognozy na 2024 rok: Te osiem znaków zodiaku zostanie miliarderami w drugim tygodniu stycznia

„wózek do kiełbas”

„Pozwól, że wyjaśnię, abyś zrozumiał: Twoja muzyka jest jak wózek z kiełbaskami, który wielu lub prawie każdemu może się podobać. Ale kiedy ci ludzie chcą dobrze zjeść, idą do restauracji i ta restauracja zarabia „gwiazdki Michelin”, on powiedział.

Jeśli nie masz ołówka

Wreszcie Portorykańczyk podsumował: „Chodzi o, Jose, jeśli nie masz ołówka, obniż go o 20”.

Moje Tutaj Pełne przesłanie Residenta do J Balvina i przyczyny kontrowersji sięgają 2019 roku.

Z informacjami od Marysabel Huston-Crespo.