22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Anna Barbara ze złamanym sercem żegna się z ukochaną osobą: „Miłej podróży” | Zdjęcie

piękna piosenkarka i aktorka, Anna Barbara Stał się tematem rozmów w mediach społecznościowych po tym, jak podzielił się wzruszającą wiadomością pożegnania z jednym z jego najważniejszych bliskich w całej jego karierze.

Z biegiem lat 50-letnia artystka stała się jedną z wielkich osobistości w branży rozrywkowej dzięki jej niekwestionowanemu talentowi muzycznemu i aktorskiemu.

Jakby tego było mało, urodzona w San Luis Potosi artystka ma również wyjątkową urodę, która czyni ją jedną z najpiękniejszych w kraju, wraz z innymi osobowościami. Straż Maribel, Ninel Condé i Andrea Legarreta.

„Lo looking for”, „Bandido” i „How you need me” to tylko niektóre z piosenek, które sprawiły, że stała się jedną z wielkich reprezentantów meksykańskiego regionalnego gatunku, ponieważ jest częstym gościem na międzynarodowych imprezach.

Z tego powodu jej wzruszająca wiadomość nie pozostała niezauważona przez żadnego z jej fanów, ponieważ większość z nich wyraziła zaniepokojenie wrażliwym stanem zdrowia, jaki przeżywa piosenkarka po śmierci ukochanej osoby.

Piosenkarz jest w żałobie. Zdjęcie: specjalne

wiadomość

Zanim miała ponad dwa miliony obserwujących na Instagramie, Ana Bárbara podzieliła się wzruszającą wiadomością, aby pożegnać się z celebrytką, która najbardziej wspierała ją we wczesnych latach kariery.

Hartbrücken, tłumaczka zajęła swoje miejsce w sieciach społecznościowych, by pożegnać się z Jose Alfredo Jimenez Jr., synem słynnego piosenkarza i autora tekstów Jose Alfredo Jimeneza, lepiej znanego jako „El Rey”.

Wideoklipem z momentów, w których zbiegła się z kilkoma smutnymi słowami, Anna Barbara po raz ostatni pożegnała słynnego kompozytora, jedną z osób, które udzieliły mu największego wsparcia podczas pierwszych kroków w branży rozrywkowej.

„Był jedną z tych osób, które zachęcały mnie do wiary w moje marzenia i dawały mi bezwarunkowe wsparcie w tych momentach, w których czujemy się tak bardzo potrzebni” – napisał na platformie cyfrowej.

Ana Barbara donosi, że Jose Alfredo Jimenez Jr. zabrał ją do kilku firm produkcyjnych, aby spróbować szczęścia w muzyce. Poza tym pamiętała, że ​​był mężem jej siostry, więc był również częścią jej bliskiego kręgu.

READ  Steve Harwell ze Smash Mouth może być na łożu śmierci
Piosenkarka poświęciła kilka emocjonalnych słów. Zdjęcie: specjalne