22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Życie stawia każdego na swoim miejscu”

„Życie stawia każdego na swoim miejscu”

Po Banku Azteka Będzie zlokalizowany pomiędzy 25 najlepszych banków w Ameryce Łacińskiej i na Karaibachwedług Magazyn Bankierbiznesmen Ricardo Salinas Plejo Pochwalił się wynikiem i wysłał wiadomość do swoich krytyków.

podczas platformaWłaściciel instytucji finansowej wystąpił przeciwko „tym, którzy prowadzą kampanię kłamstw, za którą płacą moi wrogowie”.

Powiedział: „Pamiętam, jak mówiłem około rok temu… w listopadzie 2024 r. zobaczymy, gdzie jestem ja i mój bank oraz gdzie są ci, którzy wnoszą kampanię kłamstw, za którą płacą moi przeciwnicy”.

Przeczytaj także Salinas Pliego zaprzecza swojemu powiązaniu z projektem Valle de Bravo: „Czy myślisz, że potrzebuję więcej pieniędzy?”

Ponadto potentat po ogłoszeniu stanowiska banku użył bardzo popularnego sformułowania. „I nie zajęło mi nawet rok, zanim zdałem sobie z tego sprawę, jak to się mówi: życie stawia każdego na swoim miejscu”.Warto dodać, że Banco Azteca mieści się w Top 5 w kraju Jako najważniejsze.

Salinas Pliego zaprzecza swoim powiązaniom z projektem Valle de Bravo

10 lipca ubiegłego roku meksykański biznesmen ogłosił, że jacyś „najemnicy” wciągnęli go w projekt, który nie miał z nim nic wspólnego, i zapytał: „Czy naprawdę myślisz, że potrzebuję więcej pieniędzy?”

„Dotarła wiadomość od najemników przebranych za dziennikarzy, którzy próbują połączyć mnie z projektem, który nazywają „Pan Dolina StupyW Brawo DolinaI upewniam się, że jest mój i że mam w nim interesy. W odpowiedzi mówię im: nie kłamcie, wymyślcie coś innego i trzymajcie się cudzej sławy, jestem na wakacjach i odpoczywam szczęśliwie” – powiedziała właścicielka restauracji. Telewizja Azteka.

Przeczytaj także Salinas Plejo pochwalił się imponującym zdjęciem z całą rodziną: „Zawsze trzeba dążyć do wielkości”

Poza tym właściciel Elektra Zadał internautom epickie pytanie. „Wiem, że podoba im się moje zdjęcie, ale nikt już im nie wierzy. Są naprawdę głupi. Po obejrzeniu mojego zdjęcia powiedzieli mi: Czy naprawdę myślisz, że potrzebuję więcej pieniędzy?”

READ  Polkadot Alert: Kiedy DOT zbliża się do kluczowego poziomu, powinieneś kupować czy sprzedawać?

„Uściski i całusy od Morze ŚródziemneDodał, dołączając zdjęcie biznesmena spędzającego relaksujące popołudnie na swoim luksusowym jachcie, relaksując się, paląc cygaro i czytając, z imponującym widokiem na morze w tle.

Będziesz także zainteresowany:

Luna Bella: Policja CDMX Metro w sprawie intymnego nagrania wideo odmawia komentarza; „Nic mi nie powiedzieli”

Paszport: co to jest, gdzie jest przetwarzany i jakie są wymagania?

WIDEO: W rytm BTS Puebla Room wywołał sensację na TikTok

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp na Twoim urządzeniu mobilnym, znajdziesz najważniejsze wiadomości dnia, artykuły opinii, rozrywkę, trendy i nie tylko.

aosr