3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Żona zmarłego aktora Christiana Olivera przesyła emocjonalne przesłanie jemu i jego dwóm córkom, które zginęły w wypadku

Żona zmarłego aktora Christiana Olivera przesyła emocjonalne przesłanie jemu i jego dwóm córkom, które zginęły w wypadku

Żona aktora Christiana Olivera, Jessica KlebserStraciła jednocześnie męża i dwie córki, Maditę Klepser i Annick Klepser w wieku 10 i 12 lat, gdy cała trójka zginęła po katastrofie ich małego samolotu do morza. Byli na wakacjach, kiedy samolot zepsuł się i rozbił się na Karaibach. region.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił ich, stwierdził, że jest „głęboko zasmucony” wielokrotnymi stratami i szeroko pożegnał się ze swoim imieniem i nazwiskiem na stronie firmy, w której pracuje.

„Jesteśmy głęboko zasmuceni tragiczną katastrofą lotniczą, która miała miejsce 4 stycznia 2024 r., w której zginęli nasi ukochani członkowie naszej rodziny. Nasze córki, Madita (12 l.) i Annick (10 l.), wracały z wakacji na Karaibach wraz z ich ojciec, Christian.Jednosilnikowy samolot, którym podróżowali, uległ awarii silnika i wpadł do oceanu. Niestety czterech pasażerów na pokładzie małego samolotu nie przeżyło.”

Na pożegnanie Klepser wyjaśnia, jak Oliver i jego córki byli kochani przez swoją społeczność.

Przeczytaj także: Aktor Christian Oliver i jego dwie córki giną w katastrofie lotniczej

Madita, pełna życia uczennica siódmej klasy gimnazjum im. Louisa Armstronga, była znana ze swojego żywego ducha i wyróżniała się w nauce, tańcu, śpiewie i aktorstwie. Anick, uczennica czwartej klasy szkoły podstawowej Wonderland Ave, została uhonorowana za swoje uprzejme i silne zachowanie. Zawsze jako pierwsza oferowała miłe słowo lub pocieszający uścisk. „Jego pasją była koszykówka, pływanie i różne formy sztuki” – czytamy dalej w poście.

Witamy w 2024 roku. To był ostatni post aktora Christiana Olivera na Instagramie.

„W ich społecznościach będzie bardzo brakować głębokiej więzi, zaraźliwego śmiechu i ducha przygód, które łączyły Maditę i Anik. Ich oddana matka, Jessica Klepser z Los Angeles, przeżyła dziewczynki. Pozostawili także dziadków oraz wielu wujków i kuzynów ​w Niemczech.”

Oliver urodził się w Niemczech, ale posiada obywatelstwo amerykańskie i może pochwalić się wybitną 15-letnią karierą; Podróżowała z córkami, Maditą Klepser i Annick Klepser w wieku 10 i 12 lat oraz pilotem Robertem Sachsem, udając się na wyspę St. Lucia. Statek wypłynął około godziny 12:00 czasu lokalnego (16:00 GMT) z lotniska James Mitchell w Bequia – terytorium Saint Vincent i Grenadyn – ale kilka minut później rozbił się dokładnie jedną milę morską na zachód od Petit Nevis.

READ  Yuusha Party z Tsuihou Sareta Poskramiacz Bestii będzie miał anime - Kudasai

Jedna z osób zarejestrowała dokładny moment wypadku, pośród okrzyków zaskoczenia obecnych.

Urodzony w Niemczech aktor Christian Oliver (51 lat) miał na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i telewizyjnych, w tym „Speed ​​​​Racer” z 2008 roku i „Dobry Niemiec” z 2006 roku, film o II wojnie światowej w reżyserii Stevena Soderbergha, z Georgem Clooneyem i Cate Blanchett w rolach głównych . .

Oliver brał udział w drugim sezonie serialu z lat 90. „Saved by the Bell: The New Class”, w którym grał szwajcarskiego studenta z wymiany, Briana Keelera.

Rad