3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oshi no Ko przyciąga gniew fanów słynnej gry seiyuu – Kudasai

Oshi no Ko przyciąga gniew fanów słynnej gry seiyuu – Kudasai

Kilka dni temu miała miejsce dziwna sytuacja, w którą był zamieszany Menjou YokoyariZnany artysta mangaOshi nie koYokoyari-sensei udostępnił wspaniałe zdjęcie.Trasa koncertowa Mayi Sakamoto na żywo 2023„, Ceremonia odbyła się 2 i 3 stycznia ubiegłego roku w Japonii. Dodał do tego: «Poszedłem z Ayanero! Byłem bardzo zaskoczony, gdy usłyszałem wszystkie piosenki.», wskazując, że był na tym koncercie w towarzystwie aktorki głosowej Ayane Sakura.

Jeśli nie znacie Ayane Sakury, jest ona głosem Gabby Brown w „Shingeki no Kyojin„; Nao Tomori w”Charlotte„; Yotsuba Nakano w”Gotobun no Haneum„; Ochako Uraraka w”Boku no Hero Academy„;Iroha Isshiki w”Origairo”; między innymi. Jego wielokrotne zaangażowanie w branżę anime, a także jego czysty głos, od czasu debiutu podbiły serca fanów.

Z tego powodu część fanów uwielbia ją jak „idolkę”, co niesie ze sobą „idolowe zasady”, o które nikt nigdy nie prosił. Kiedy więc Yokoyari-sensei udostępnił tę aktualizację na Twitterze, ujawniając, że był na koncercie z Ayane Sakurą, Niektórzy z tych obsesyjnych fanów byli dość zdenerwowani, myśląc, że ich ukochany idol poszedł na randkę z artystą „Oshi no Ko”.

Sytuacja osiągnęła ten poziom Yokoyari-sensei musiał wyjść, aby wyjaśnić sytuacjęZaznaczając, że jest kobietą zamężną i że nie jest to „żaden samotny mężczyzna szukający partnerki”:

  • «Jeśli ludzie pomyślą, że jestem singlem, pomyślą, że moje tweety o spędzaniu czasu z przyjaciółmi mają podwójne znaczenie! (w końcu zrozumiałem) wiem, że flirt nie jest już wyłącznie sytuacją heteroseksualną (chociaż mężczyźni i kobiety nadal mogą się przyjaźnić), ale wszyscy, którzy czują się przeze mnie zagrożeni, wiedzą, że społecznie jestem tylko zamężną kobietą. ..».

Fakt, że artysta musiał dokonać tego wyjaśnienia, jest niczym innym jak kolejnym odzwierciedleniem zatrucia fanów w Japonii, zwłaszcza tych związanych z idolami. W Japonii idole są postrzegani przez opinię publiczną jako wzorce do naśladowania, a ich życie osobiste i wizerunek są czasami ściśle kontrolowane przez agencje talentów. Na przykład nie mogą palić ani pić alkoholu w miejscach publicznych, ani utrzymywać związków romantycznych.

READ  W wieku 46 lat umiera Stephen Emery, twórca filmów Liama ​​Neesona i Bruce'a Willisa - Cinema News

Ten rodzaj „kontroli”, jaką fani sprawują nad idolami, utrzymuje się od dziesięcioleci.Niestety, każdy, kto narusza te „umowy ze swoją publicznością”, ryzykuje zawodową ruinę, sabotaż ze strony osób, które uważa za jego zwolenników, oraz falę negatywnych komentarzy. Z pewnością jest to smutna rzeczywistość społeczna, która nie została odpowiednio zaadresowana i którą w dalszym ciągu podsyca nawet sam przemysł rozrywkowy.

fontanna: Yaronie!