22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Znaleźli dziwne żywe zwierzę w Boliwii

Znaleźli dziwne żywe zwierzę w Boliwii

dziwny okaz o nazwiepies duch’ lub 'del monte’ został znaleziony żywy w boliwijski Zwrócił na siebie uwagę specjalistów, ponieważ został znaleziony na terenach miejskich, kiedy jest to zwierzę rzadko spotykane i żyjące w dżungli Amazonka.

On Atelocynus microtis Albo też Pies z Amazonii Ma między palcami błonę podobną do kaczki, chodzi charakterystycznym podskokiem, szczeka, a jego pokarm stanowią małe ssaki, ryby, owoce i gady.

Zwierzę zostało znalezione na terenie miejskim wydziału brązowy , Jest częścią regionu Amazonii boliwijskiprzez inżyniera rolnictwa o nazwisku Ernesto Carlosa Balderrama Toricopodała Agencja Informacyjna ds. Środowiska (ANA) w tym kraju.

Torico mógł sfotografować zwierzę 3 lutego na kampusie Autonomicznego Uniwersytetu „José Ballifian” w Beni, gdzie pracuje. Następnie wysłał zdjęcia do weterynarza, aby powiedział mu, jakim jest psem.

Natychmiast wysłałem film do lekarza Marco Graminger-Cespedes Po wskazaniu dokładnego miejsca, w którym został sfilmowany – wyjaśnił.

Później, według agencji, Torico, Grimminger i student weterynarii byli w stanie schwytać zwierzę, które schroniło się w nieużywanych drogach oddechowych.

Przeczytaj także: Jair Bolsonaro przemawia na największym konserwatywnym forum w Stanach Zjednoczonych: „Moja misja jeszcze się nie skończyła”

„To zaskakujące, że został schwytany żywcem”.

„Zadanie schwytania tego„ psa-widma ”żywego było niesamowite. Dostał się do budy, był taki chudy. Dałem mu 350 gramów bogatej w kwas foliowy wątróbki drobiowej, nóg i płynu doustnego. Zjadł dziesięć kawałków Założyłem go – powiedział Greminger.
Agencja. Dodał: „On nie jest dorosły, ponieważ jego jądra nie zstąpiły jeszcze z brzucha”.

Ponadto wyjaśnił, że zwierzę ma silny zapach: „Jest silniejszy niż zapach jeżozwierza i samego lisa, jest bardziej kwaśny”.

weterynarz i ekolog Renaty Litt Batemanbadacz ds Uniwersytet Duke’a i stypendysta National Geographicpotwierdza na podstawie różnych postów na portalach społecznościowych, że tak zwane „psy-duchy”, które bada od 14 lat, są „bardzo dziwne i trudne do zauważenia”.

READ  Prokurator specjalny twierdzi, że pamięć Bidena jest „skrajnie ograniczona”.

W trakcie swojej kariery zlokalizował pięć w dorzeczu Amazonki, gdzie prowadzi badania terenowe, i wyposażył je w obroże śledzące, aby przeanalizować ich nawyki. „Są bardzo nieśmiałe i bardzo różnią się od zwierząt domowych” — wyjaśnia.

Greminger skontaktował się z weterynarzem, który poprosił ją o radę. „Powiedziałem mu, jakie jedzenie mu dałeś. Zgodziliśmy się i skoordynowaliśmy pewne działania. Poradziła mi, żebym dał mu papaję, dałem mu guawę.”

Powiedział również, że Bateman pogratulował mu i opisał schwytanie jako „niesamowite”.

Przeczytaj także: Boliwijczyk, który stracił miesiąc w amazońskiej dżungli, przeżył, jak to zrobił?

* Diarios Group America (GDA), do której należysz Globalizmto wiodąca sieć medialna założona w 1991 roku, która promuje wartości demokratyczne, niezależne dziennikarstwo i wolność wypowiedzi w Ameryce Łacińskiej poprzez wysokiej jakości dziennikarstwo dla naszych odbiorców.

Zapisz się tutaj Aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

MK