24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ivana Knoll zaskakuje swoich wyznawców, nosząc różowe body

chorwacki Iwana Knoll Przyciągnij ponownie uwagę na Instagramie Udostępniając film, na którym ma na sobie różową bieliznę. Post był hitem z 3,5 milionami obserwujących, którzy pokazali swoje wsparcie tysiącami polubień i setkami komentarzy.

Stale staje się trendem. Zdjęcie: @knolldoll.

Knoll zyskała sławę podczas Mistrzostw Świata FIFA w Katarze 2022, przykuwając uwagę swoimi skąpymi strojami i kibicując Chorwacji na każdym meczu. Twoja popularność w mediach społecznościowych Podczas turnieju rosła wykładniczo, gromadząc do grudnia 1 miliard wyświetleń na Instagramie.

Wyglądała niesamowicie

Na filmie Knoll pozuje w drzwiach w zestawie bielizny, który pokochały jej fanki. Patrzy w kamerę i uśmiecha się, gdy odwraca się, by pokazać wybraną przez siebie bieliznę. Zgodnie z oczekiwaniamiSzybko stał się wirusowy, a post osiągnął ponad 240 000 polubień i prawie 2000 komentarzy.

Urodzony w Niemczech Knoll przeniósł się do Chorwacji w bardzo młodym wieku i identyfikuje się jako Chorwat. W wywiadzie opowiedział o tym, jak zmieniło się jego życie podczas mundialu w Katarze, gdzie śledzi go liczba obserwujących go na Instagramie Wzrósł z 570 tys. do ponad 3 mln.

Nie wszystkie wiadomości są dobre

Pomimo sukcesu w mediach społecznościowych, Knoll ostatnio poniosła porażkę. Po przybyciu do Paryża w zeszłym tygodniu został skradziony kilka godzin później. Jednak Model nie został pokonany przez wypadek i pojawił się na Parc des Princes, aby obejrzeć zwycięstwo PSG nad Nantes.

Nie pozwolił, by wypadek zrujnował mu podróż. Zdjęcie: @knolldoll.

Knoll, oprócz tego, że jest profesjonalną modelką, jest także właścicielem firmy produkującej stroje kąpielowe. Wielu prosiło go o otwarcie konta OnlyFans, ale powiedział, że w tej chwili żadne konto nie zostanie utworzone: „Nie oceniam, kto to robi, ale uwielbiam modelować w mediach społecznościowych i chcę kontynuować ten sport i pozostać w biznesie„.

Czytaj…

Z basenu Lottie Moss pokazuje zalotne bikini na plecach

Była siatkarka Kayla Simmons szturmem podbija Instagram swoimi zdjęciami w białym bikini

READ  Wojna Rosji z Ukrainą: najnowsze wiadomości na żywo 2 marca