18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Złożyli skargę na Anę Guevarę w związku z 150 milionami nieprawidłowości w Konade – Fox Sports

Złożyli skargę na Anę Guevarę w związku z 150 milionami nieprawidłowości w Konade – Fox Sports

the Najwyższa Federacja Kontroli (ASF) Przeciwko kierownictwu podjęto rygorystyczne działania Anny Guevary Szef Krajowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu (CONAD) Pośród lat pytań dot Zarządzanie zasobami i liczne naruszenia.

Jaki jest zarzut wobec Any Guevary w filmie Konade?

Poinformował o tym znany dziennikarz Arturo Angel, zdobywca Krajowej Nagrody Dziennikarskiej ASF złożyło pierwszą oficjalną skargę do Prokuratury Generalnej (FGR) Aby twierdzić Naruszenia Finansowe w kwocie ok 150 milionów peso.

To dopiero początek serii Skargi, które Australijskie Siły Obronne planują złożyć przeciwko administracji Guevary Ze względu na możliwość przekierowania środków i akty korupcji, jak władze federalne potwierdziły dziennikarzowi w mediach Notitia creminis.

Zalecana: „Dali im więcej pieniędzy i zamknęli usta”: Ana Guevara oskarżona o niegrzeczne nauczanie sportowców

Formalna skarga złożona 28 sierpnia opiera się na kryminalistycznym audycie zgodności 143-DS, w ramach którego zbadano, w jaki sposób Conade zarządzał transferami i dotacjami w roku podatkowym 2020. Wybór audytu kryminalistycznego wynikał z kontekstu i okoliczności Poprzednie skargi dotyczące możliwych naruszeń W ciele.

To na nią poszły pieniądze rzekomo zmarnowane przez Konade

pomiędzy Naruszenia Ujawnienie jest uwzględnione Nienależne płatności na kwotę 77 mln P Do 428 osób, które miały być trenerami sportowymi, ale nie były aktywne i oficjalnie zarejestrowane. Ponadto ponad połowa tych osób nie miała żadnych dowodów na to, że są zawodowymi trenerami.

Jak wykazała recenzja Brak dokumentacji To uzasadnia świadczone przez Ciebie usługi Meksykańska Federacja Jeździeckado którego zostali przeniesieni Ponad 20 milionów peso Poprzez 12 umów o współpracy. Ponadto zidentyfikowano kilka płatności i przejęć towarów, m.in 2 tysiące inteligentnych zegarków sportowychktóre nie były zgodne z żadnymi wytycznymi programu i zostały zafakturowane bez możliwej do sprawdzenia dokumentacji potwierdzającej ich dostawę.

READ  MBAPPÉ w końcu wyjaśniło: dlaczego chciałeś przejść do Realu Madryt w 2021 roku i podpisać nowy kontrakt z PSG w 2022 roku?

Kontrolerzy to zauważyli Brak dokumentów potwierdzających że to Powtarzający się problem w zarządzaniu Konade Pod kierownictwem Guevary budził poważne wątpliwości co do legalności umów i świadczonych usług.

Chociaż naruszenia wykryte podczas tego audytu początkowo opiewały na kwotę ponad 205 milionów pesos, kierownictwo Guevara był w stanie wyjaśnić los 55 milionów Ponad dwa lata. Kontrolerzy doszli jednak do takiego wniosku ze względu na utrzymujące się nieprawidłowości Istnieje duże prawdopodobieństwo oszustwa skarbowego.