3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Reakcja Amore Vergary po bolesnym występie w meczu Chivasa z Mazatlánem

Reakcja Amore Vergary po bolesnym występie w meczu Chivasa z Mazatlánem

the Chivas Rayadas z Guadalajary Nie podróżują i to we wczesnej fazie 11. rundy turnieju Otwarcie 2023i skończyło się na tym, że zostali zmiażdżeni Akron Odwracać MazatlanCo wcale mu się nie podobało Miłość VergaryKtóry był w pudłach budowlanych.

Amator uchwycił kilka momentów, w których Son Jorge Vergarę Źle reagował na wszystkie porażki swojej drużyny, a także na gole przeciwnika, co zakończyło się porażką piątego meczu z rzędu. Chivas Nie zdobył trzech punktów.

Oprócz złych opinii od Miłość, Fernando Hierroktóry również znajdował się w loży obok bossa, miał bardzo podobne reakcje do tych, które miał podczas impasu Tapatio I Tepatitlan w Liga Ekspansja.

Wielu fanów wyraziło swoją irytację reakcją Amora, inni zaś rozumieją prezesa biało-czerwonych i potwierdzają, że oni też tak się czują, gdy nie układa się dobrze drużynie wicemistrzowskiej Ligi Meksykańskiej.

Chivas nie odnieśli zwycięstwa w lidze meksykańskiej od 22 sierpnia ubiegłego roku, kiedy u siebie pokonali Xolos de Tijuana, i od tego czasu zanotowali cztery porażki i jeden remis.

Możesz być także zainteresowany: Claudio Arzino, asystent Paunovica, rozmawia z fanami Chivas

READ  Mazatlan vs Puebla z marginalnymi zyskami w czasie rzeczywistym dla zeszłorocznej Ligi MX