28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zła praca?  To właśnie Cruz Azul zapłacił za Kevina Castano

Zła praca? To właśnie Cruz Azul zapłacił za Kevina Castano

Wzmacniać

Cruz Azul zamknął przybycie Kevina Castaño kontrowersyjną ceną. Poznaj wszystkie szczegóły

© Jam Media / SpecjalneTo właśnie Cruz Azul zapłacił za Kevina Castano

Po dość skomplikowanej Clausurze 2023 Cruz Azul zamierza ponownie być w centrum zainteresowania Liga MX w Apertura 2023. Dlatego wdrażają duży rynek transferowy, aby dać pierwszeństwo drużynie. Mimo że Riccardo Ferretti promował ciekawe elementy, Instruktor wyjaśnił, że konieczne jest dodanie kilku wzmocnień.

Jedną z pozycji, którą zespół musiał dodać, była pomoc, ze względu na odejścia, które miały miejsce. I choć głównym celem był Rafael Carioca, Brazylijczyk postanowił przedłużyć kontrakt z Tigres. śledzić to, „La Máquina” zwieńczyła przybycie Kevina Castaño, uznawanego za jednego z najbardziej obiecujących kolumbijskich piłkarzy.

Ile Cruz Azul zapłacił za Kevina Castaño?

W połączeniu z faktem, że Riccardo Ferretti nie poprosił 23-latka o podpis, klub dostrzegł na rynku wielką szansę. Jak donosi dziennikarz Babe Sierra, Cruz Azul zamknął zasięg Kevina Castaño z sumą 4 milionów. Oznacza to, że różne prowizje utworzone w celu zamknięcia operacji będą pochodzić z tego numeru.

Jednak ciekawe w tym biznesie jest to, że Águilas Doradas zatrzyma 30% przyszłej sprzedaży. Wynika to wyraźnie z imponującej projekcji Castaño, który miał już doświadczenie z kolumbijską drużyną narodową. W związku z tym pojawia się wiele spekulacji na temat tego, jak będzie odnosił się do Erica Liry.

Faktem jest, że Cruz Azul nie tylko szukał pomocnika, który mógłby występować od razu, ale także myślał o przyszłości. W ten sposób podwójną oś pomocy stanowić będą 23-latkowie. Oprócz nadania zespołowi niesamowitej świeżości, obaj pokazali niesamowitą jakość. Choć oczywiście teraz Castaño będzie musiał to zrobić w „La Máquina”.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!