2 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

zdjęcie |  Carly Ruiz została ukoronowana królową OnlyFans w mini sukience i lateksowych butach

zdjęcie | Carly Ruiz została ukoronowana królową OnlyFans w mini sukience i lateksowych butach

Karen Ruiz Szybko zyskała popularność w sieciach społecznościowych dzięki swojej przytłaczającej urodzie i charakterowi, który nie waha się afiszować odsłaniających strojów, takich jak Krótka czarna sukienka kto to ujawnił? tatuaż odważniej.

Pochodzący z Monterrey w Nuevo Leon młody influencer w bardzo krótkim czasie podbił serca internautów i jest dziś jednym z najlepiej opłacanych Meksykanów na świecie. Tylko fani Wraz z innymi gwiazdami, takimi jak Celia Laura, Yanette Garcia i aktorka Ninel Konde.

Sukienka mini Karely Ruiz. Zdjęcie: IGkarelyruiz

Ruiz wyróżniały się ubraniami, z których zadowolony byłby niejeden uczeń 7 milionów obserwujących Na swoim Instagramie, który nie wahała się wypełnić pochwałami za zdjęcia, na których nosi mini bikini i jest romantyczna. Bielizna.

The wpływowy Dołączając do tego, co może być ulubionym jesiennym trendem, zdecydował się na krótką, czarną sukienkę bez ramiączek, z tatuażem na nodze. Plus lateksowe wysokie buty, które dały jej odrobinę seksowności, dzięki czemu czuje się ładna: „Świetne ciało, mana! A że idę na siłownię, wyobraź sobie z nogami, już siebie widziałem.

Carly Ruiz prezentuje swoją figurę w lateksowych czółenkach. Zdjęcie: IGkarelyruiz

Carly Ruiz wygląda na czarno

Chociaż jego 21 lat Ma ogromną fortunę dzięki swojej popularności na OnlyFans, a sława nie powstrzymuje go przed skandalami i krytyką. efekt fitness. Coś, z czym wie, jak sobie bezpiecznie radzić, ponieważ wykorzystuje to, aby zdobyć więcej obserwujących.

nowo Karen Ruiz Odpowiadała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie na negatywne komentarze, które otrzymała na temat jej godnej pozazdroszczenia osobowości, odnosząc się do niektórych z nich Ludzie widzą ją „brzydką” na ulicy, Podkreślił, że nie wydał na swoje operacje 100 tys. pesos tylko po to, by je „ukryć”.

Czarny kombinezon Karely Ruiz. Zdjęcie: IGkarelyruiz

Oprócz zwiększenia rozmiaru biustu przeszła inne operacje, a w rozmowie z wpływowym Roberto Martinezem ujawniła, że ​​pierwszą z nich była plastyka nosa i Liposukcja Co zostało zrobione w tym samym czasie, aby przyspieszyć zmianę, której pragnął w swoim ciele.

READ  5 aktorów z telenoweli „Maria Isabel” z udziałem Adeli Noriegi, którzy zmarli 25 lat po premierze

„Poszedłem na badania, Zadbałem o siebie i nie miałem problemów (…) To inwestycja, ale trzeba też dbać o siebie i być zdrowym” – mówiła młoda kobieta, mówiąc o tym, jak ważne jest chodzenie do ekspertów i stosowanie się do ich zaleceń dotyczących opieki pooperacyjnej.

Skórzana krótka sukienka. Zdjęcie: IGkarelyruiz

Czytaj:

Potwierdzono, że królowa bielizny Karely Ruiz wygląda w zmysłowym gorsecie z przezroczystościami

zdjęcie | Carly Ruiz pokazuje swój imponujący stalowy brzuch topless