27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Camilla Parker obraziłaby księcia Harry’ego za próbę naprawienia relacji z rodziną…

napisałem w Sławni ludzie The

Pomimo chęci robienia rzeczy dobrze, Camilla Parker zamierzał upokorzyć Książę Harry Próbować naprawić relacje z rodziną. Według źródeł bliskich rodzinie królewskiej nowej królowej nie spodobał się pomysł księcia Sussex.

Żyjąc przez ostatnie kilka lat w trudnych relacjach z rodziną, Książę Harry złożył królowej Elżbiecie II ofertę, której nie spodobała się Camilli Parker. Gdyby postępował zgodnie z planem księcia, sytuacja prawdopodobnie byłaby zupełnie inna niż ta, przez którą przeszedł Książęta Sussex z resztą rodziny.

Camilla Parker nie zgodziła się na plan księcia Harry’ego

Książę Harry odwiedził swoją rodzinę w kwietniu ubiegłego roku, przed Igrzyskami Invictus, w towarzystwie Zamierza odbyć prywatne spotkanie z królową Elżbietą II. „Carlos Nalegała, aby Harry i Meghan spotkali się przed swoimi fanami z królową”, jak ujawniła Katie Nicholl w swojej najnowszej książce The New Royals.

„Według informatora jest Chciał się upewnić, że Harry nie będzie w stanie poklepać go po uchu w taki sam sposób, jak zrobił to Andrew. dopóki nie zgodzi się zrobić czegokolwiek bez zgody Carlosa”. Autor zapewniał, że dla księcia Sussex niewygodne było przebywanie z ojcem i macochą w tym momencie, gdy chciał być sam wśród żony, powstrzymać sięhej ho

Rodzina Sussex spóźniła się, Charles miał tylko 15 minut z synem i synową, zanim musiał wyjechać na nabożeństwo królewskie w zamku Windsor, Gdzie po raz pierwszy został oficjalnym zastępcą królowej„, pisał. „Podczas gdy spotkanie ojca z synem miało być zabawą, były chwile napięcia” – napisał.

Według przyjaciela rodziny „Harry przyszedł przytulić ich i Z najlepszymi intencjami powiedział, że chce uporządkować sprawy. Już zasugerował wyznaczenie mediatora, który spróbuje rozwiązać problemy, co wprawiło Carlosa w zakłopotanie Camila nawet wypluła herbatę. Opisała Harry’ego jako głupiego. I że są rodziną i że problem rozwiążą między sobą.”

READ  Lily Brillante przeszła od bycia sławnym kierowcą do sprzedaży czystej wody, aby przetrwać?

Próba Harry’ego odzyskania zaufania rodziny zakończyła się niepowodzeniem. Od tamtej pory nie ma go w Windsor. Nawet książę Sussex odrzucił zaproszenie króla Karola i królowej Elżbiety II na początku września, kiedy przybyli do Europy, by uczestniczyć w wydarzeniach swoich ulubionych organizacji.

POLECANE WIDEO: Michelle Faith wchodzi w skórę Lucii z „Soñadoras”