24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zbliżymy się, oni nie wyjdą na wierzch – Fox Sports

Zbliżymy się, oni nie wyjdą na wierzch – Fox Sports

the sezon 2023 przyłączać Formuła 1 Jednak dopiero zacząłem Astona Martina Pokaż, że traktują to poważnie walka dla niego Odpowiednipotem na zamówienie Fernando AlonsoTen zespół wierzy, że będzie w stanie to zrobić walki z czerwony Byk i że „nie utrzymają prowadzenia” długo.

pomimo Chico Perez I Maxa Verstappena oni mają przejąć W dwa morza I Arabia Saudyjska, Aston Martin I Fernando Alonso Oni też deptali im po piętach Kariera Jak Bezpłatne praktykiDlatego śpiewają „One Take”, który zapowiada się seksownie.

Zalecamy następujące: Reklama antynarkotykowa przedstawiająca fana w koszulce z napisem „Ameryka”.

Aston Martin „wyzywający” Red Bulla

Jak wynika z wywiadu udzielonego „Dazenowi”, Mike’a Krakaszef Astona MartinaMyślę, że w tym roku może być niespodzianki w Formuła 1, Cóż, nie są one tylko w poszukiwaniu czerwony BykAle Ferrari również maluje być „Niewygodna zniżka”.

„Sezon jest długi. Nie sądzę, aby Red Bull zachował dystans. Wciąż mamy Dwie świetne drużyny Za tym zrobią wszystko, co w ich mocy do nich dotrzeć. On pogląd Powinien być chory I dalej oglądaj Formułę 1. Podejdziemy bliżejkomentarz.

Pomimo dobrych wyników w dwóch pierwszych wyścigach, popsuł się niegodny zaufania Wcale nie, bo ty to wiesz położyć Jak ’Druga siła Do F1 Aby mógł wkrótce zagrać przeciwko nim, więc spróbuj się zmierzyć.

„Zawsze mówiliśmy, że musimy to potwierdzić w trzech wyścigach. Myślę, że w tej chwili posiada To być pewnym tak powiedzieć Jesteśmy drugą siłą Ponieważ przychodzi Melbourne I tam trzeba sprawdzić, ale jasne jest, że daliśmy Krok naprzód w naszym celu komentarz.

Zalecamy następujące: Dani Alves pisze wzruszający list w więzieniu po ich rozstaniu

obecnie Fernando Alonso On jest trzeci w tym Mistrzostwa Kierowców o 30 punktów za Maxem Verstappena (44) i czeski Perez (43); Astona Martina On jest drugi w harmonogramie budowniczowie Z 38 punktami poniżej czerwony Byk (87).

READ  Meksyk pokonuje Niemcy i awansuje do ćwierćfinału Mistrzostw Świata Kobiet U-20