25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nic nie jest zapisane!  Cristiano Ronaldo opowiedział o swoim odejściu z Manchesteru United io powodach wyjazdu do Arabii Saudyjskiej – Fox Sports

Nic nie jest zapisane! Cristiano Ronaldo opowiedział o swoim odejściu z Manchesteru United io powodach wyjazdu do Arabii Saudyjskiej – Fox Sports

Cristiano Ronaldo Powrót po raz pierwszy z Reprezentacja Portugalii Od nagłego wyjazdu z mundialu 2022 w Katarze przemawiał na konferencji prasowej.

Kapitan Lusitani powitał Roberto Martineza i opowiedział o swoim odejściu Manchester Uniteda także ujawniając, dlaczego został wybrany do gry w Królestwo Arabii Saudyjskiej z Zwycięstwo.

Zobacz więcej: Świetny gol czy błąd przeciwnika!? Cristiano Ronaldo zdobywa gola w powrocie do zwycięstwa (wideo)

Konferencja prasowa Cristiano Ronaldo z Portugalią

Cristiano Ronaldo Przemawiając na konferencji prasowej przed meczem kwalifikacyjnym do Reprezentacja Portugalii Na Euro 2024 w ten czwartek, 23 marca, przeciwko Liechtensteinowi, po raz pierwszy pod rozkazami Roberta Martineza.

Witamy Roberto Martineza jako trenera reprezentacji Portugalii

To, czym żyjemy z wyboru, jest bardzo pozytywne. Czuje coś wyjątkowego i pozytywnego. Ostrość jest bardzo dobra, jest inna. Jestem pewien, że zespół będzie gotowy na wszystko, co nadejdzie i to Portugalia będzie bardziej ofensywnym zespołem„.

Nowa era w reprezentacji Portugalii z nim jako kapitanem

„Jest zawsze w ruchu i nie ma zbyt wielu postojów. Zawsze w kontakcie, tak go lubię, taki jestem w życiu. (I) bardzo się cieszę, że wracam i mogę pomóc Portugalii(i z) rozsądnym motywem. Lubię grać z drużynąJeśli myślisz, że jestem atutem, zawsze dam z siebie wszystko. To jest mój dom i bardzo dobrze się tu czuję.

Jak wyglądało twoje odejście z Manchesteru United?

Manchester United? Kiedy jesteśmy na szczycie góry, często nie widzimy tego, co jest pod nią. Przeszedłem przez zły okres w mojej karierze i nie mam problemu z przyznaniem się do tego. Ale życie toczy się dalej. Zrozumiałem, kim są prawdziwi przyjaciele w tym trudnym momencie.

To była bardzo duża nauka. (Teraz jestem) lepszym człowiekiem. Wszystko, co dzieje się w życiu, ma swoją przyczynę.. Jestem wdzięczny, że przeszedłem przez pewne rzeczy w życiu, aby móc zobaczyć, kto stoi przy mnie.

READ  Cruz Azul: Lorenzo Faravelli zostanie wzmocniony w Clausurze 2024
Dlaczego zdecydowałeś się przenieść do piłki nożnej z Arabii Saudyjskiej z Al-Nasr?

Arabia Saudyjska to bardzo konkurencyjna liga. To nie Premier League, nie zamierzam cię okłamywać, ale ta liga pozytywnie mnie zaskoczyła. Za 5,6,7 lat, jeśli będą kontynuować plan, będzie to czwarta i piąta liga na świecie.

Możesz być zainteresowany: „Dowiedziałem się o tym dzięki networkingowi; TBD: Santi Jimenez o rzekomym zainteresowaniu Benfiki