28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zapowiedź burz i silnych wiatrów dla siedmiu dywizji

Krajowa Dyrekcja Meteorologii wydała ostrzeżenie o burzach elektrycznych i silnych wiatrach, które dotkną siedem departamentów na północy i wschodzie wschodniego regionu naszego kraju. Spodziewany jest również sporadyczny grad i spadek temperatury.

Oprócz spodziewanego chłodnego dnia w większości części kraju, meteorologia Alarm deszczowy z umiarkowanymi lub silnymi burzami, wiatrami umiarkowanymi do silnych i okazjonalnym gradem South San Pedro, East Cordillera, North Juara, Caguazu, East Casaba, East Itapua i Alto Parana.

Z drugiej strony raport meteorologa Violety Gonzalez zapowiedział dzisiejsze wakacje z deszczem i burzami elektrycznymi. Jak pokazano, będzie miał duże prawdopodobieństwo wygenerowania w czasie poważnych zjawisk pogodowych.

Czytaj więcej: Alert: Specjalny alert o burzach i wiatrach do 120 km/h

Jeśli chodzi o wiatry, będą one obracać się – według raportu – w kierunku południowym z umiarkowaną siłą. Doprowadziłoby to do zauważalnego spadku temperatury, który utrzymywałby się w ciągu tygodnia.

Wakacje od zimna do zimna

Oczekuje się, że w poniedziałek rano zmieni się chłodny w ciepły, głównie zachmurzone niebo, zmienne wiatry i rozproszone deszcze. Burze z piorunami są sporadycznie spodziewane w godzinach popołudniowych. Oczekuje się, że temperatury będą mieścić się w zakresie od 24°C do 17°C.

READ  Jak spalasz tłuszcz chodząc? Wskazówki, jak ulepszyć to ćwiczenie