19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Xiaomi rozpoczyna globalne wdrożenie rozszerzonej edycji MIUI 12.5 – Xiaomi News

Po prawie zakończeniu dystrybucji Aktualizacja MIUI 12.5.0I Xiaomi rozpoczęło wdrażanie ulepszonej wersji MIUI 12.5 poza Chinami. Aktualizacja, która niesie ze sobą trzy ważne nowe funkcje i różne poprawki błędów.

Jeśli sobie przypominamy, MIUI 12.5 Enhanced Edition przynosi to, co nazwano Xiaomi «przechowywanie płynów„, poprawa stopnia kruchości i”pamięć atomowa„System, który jest w stanie nadawać priorytety niektórym zadaniom, aby zwolnić użycie procesora i pamięci RAM.

Ponadto ta ulepszona wersja MIUI 12.5 zawiera «Obliczanie ostrości », nowy algorytm zdolny do nadawania priorytetu najprostszemu procesowi, który ma być używany przez użytkownika, w celu poprawy płynności i wydajności systemu.

MIUI 12.5 Enhanced Edition zaczyna docierać na rynek globalny

Po ogłoszeniu na rynek globalny, tj. dla globalnych i europejskich ROM-ów, MIUI 12.5 Enhanced Edition zaczął docierać Xiaomi Mi 11X (Indie) i niektóre warianty MAŁA F3 (globalny), co daje pewną poprawę płynności systemu i znaczną różnorodność poprawek.

Teraz, gdy Xiaomi zaczęło wprowadzać MIUI 12.5 Enhanced Edition poza Chinami Oczekuje się, że aktualizacja dla pozostałych kompatybilnych modeli rozpocznie się wkrótce. Pamiętaj, że są to:

  • Xiaomi Mi 11, Xiaomi Mi 11 Ultra i Xiaomi Mi 11i
  • Xiaomi Mi 11X Pro i Xiaomi Mi 11X
  • Xiaomi Mi 10T Pro i Xiaomi Mi 10T
  • Xiaomi Mi 10 Pro i Xiaomi Mi 10
  • POCO F2 Pro
  • POCO F3, POCO F3 GT
READ  Prezes Nintendo opowiada o Palworld