23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wygrał pozew o 2,8 miliona dolarów – El Financiero

Meksykański pilot Sergio „Chico” Perez Wygrał 2,8 miliona dolarów pozew przeciwko Petroleos Mexicanos (Pemex) za złamanie umowy sponsorskiej.

Kierowca Formuły 1 Red Bull pozwał MGI Asistencia Integral o 56 milionów pesos, Firma outsourcingowa Pemexpo naruszeniu umowy podpisanej w 2018 roku.

Firma naftowa sponsorowała Pereza w poprzednich sezonach dla najlepszych serii wyścigów samochodowych, ale Po zmianie rządu w 2018 rokuFirma twierdziła, że ​​ma inne priorytety i w 2019 roku nie pojawiła się już wśród sponsorów 31-letniego biegacza.


Gazeta Przefasonować Zauważył, że wyrok skazujący Sądu Federalnego obejmuje zapłatę odsetek za zwłokę, które zostaną naliczone później.

„Checo” został pierwszym Meksykaninem, który od pół wieku wygrał wyścig Formuły 1 w grudniu ubiegłego roku, wygrywając Grand Prix Sakhir, co powtórzył w czerwcu, wygrywając Grand Prix Azerbejdżanu.

Meksykanin, który w tym roku wystartował z Red Bullem z Holendrem Maxem Verstappenem jako kolegą z drużyny, koncentruje się na tym, aby dobrze sobie radzić w kampanii, aby poprawić swoją piątą pozycję i, jeśli wszystko pójdzie dobrze, postawić na trzecie miejsce w klasyfikacji. pilotów.

Według zespołów Perez i Verstappen zajmują drugie miejsce z 364,5 punktami i zamierzają wyprzedzić Mercedesa, z Brytyjczykiem Lewisem Hamiltonem i Finnem Valtterim Bottasem, którzy dodali 397,5 punktu.

Kolejne trzy stacje sezonu będą w Stambule w Turcji; w Austin, Stany Zjednoczone; W październiku i na Grand Prix Meksyku 7 listopada

READ  Meksyk wygrywa ze Stanami Zjednoczonymi w kobiecym futbolu flagowym i jest złoty