26 kwietnia, 2024

Wszystko wyrzucił! Albania-Polska zmusiła kibiców do zawieszenia się na 10 minut

Po zdobyciu bramki przez widzów zawodnicy opuścili boisko, a kibice rzucali butelkami i różnymi przedmiotami. Zaczęło się od nowa i po przybyciu stało się 1-0.

Albania

Albania

Przeciwko

Polska

Polska

Wyniki

78 '2D: Polska – gol Carola Sviedersky’ego

ten Rzucanie przedmiotami na boisko podczas meczu Albania-Polska, Kwalifikacja Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, Wymuszony Przerwij na około dziesięć minut Mecz odbywa się w Tiranie.

W 77. minucie albańscy kibice odpowiedzieli 0:1 na bramkę Polski Sviedersky’ego. Rzucali butelkami i tępymi przedmiotami. Zawodnicy musieli opuścić boisko, a francuski sędzia Clement Durbin postanowił przerwać walkę.

Butelki

Po około dziesięciu minutach gra została wznowiona i obie drużyny mogły rozegrać repasaże, spierając się o trzy bardzo ważne punkty, aby zająć drugie miejsce w swojej grupie.

Przed meczem albańscy kibice odgwizdali polski hymn i przez cały mecz używali rac na trybunach.

Wszystko wyrzucił! Kibice zmusili albańsko-polskie drużyny do 10-minutowej pauzy

Bawić się

Wszystko wyrzucił!  Kibice zmusili albańsko-polskie drużyny do 10-minutowej pauzy