3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wraz z aktualizacją WhatsApp poprawia ankiety i wysyłanie plików

Wraz z aktualizacją WhatsApp poprawia ankiety i wysyłanie plików

  • WhatsApp to aplikacja do przesyłania wiadomości z największą liczbą użytkowników, z dwoma miliardami kont na świecie.

  • Platforma Meta dostarcza już 100 miliardów wiadomości dziennie.

  • Na świecie jest tylko 25 krajów, w których WhatsApp nie jest najczęściej używaną aplikacją do przesyłania wiadomości.

Coraz bardziej normalne jest obserwowanie, jak platformy cyfrowe modernizują swoje systemy, aby poprawić wrażenia oferowane użytkownikom na całym świecie. WhatsApp ogłosił niedawno swoją nową aktualizację, która obejmie ulepszenia w ankietach i przekazywaniu wiadomości multimedialnych, takich jak pliki obrazów i dokumenty.

Według danych Meta, firmy macierzystej platformy do przesyłania wiadomości błyskawicznych, WhatsApp ma ponad 2 miliony zarejestrowanych użytkowników na całym świecie.

W Meksyku jest to najczęściej używana aplikacja cyfrowa przez użytkowników Internetu, z 78 milionami użytkowników, według danych MX Internet Association. Jest więc jasne, że dziewięć na dziesięć osób korzystających z Internetu ma również WhatsApp.

To samo źródło podkreśla również, że pierwszą piątkę aplikacji cyfrowych z największą liczbą użytkowników w Meksyku uzupełniają Facebook, YouTube, Instagram i TikTok.

WhatsApp wymyśla nowe rzeczy

Dzięki nowym informacjom platforma Meta zarejestrowała nową aktualizację WhatsApp, która obejmuje ulepszenia ankiet i przekazywania wiadomości multimedialnych, takich jak zdjęcia i dokumenty.

Jak wspomniała platforma, funkcjonalność będzie teraz polegała na tworzeniu ankiet, na które można odpowiedzieć tylko raz.

Pamiętajmy, że do poprzedniej wersji tej funkcji każdy użytkownik mógł skasować swój głos i zmienić go na inny dowolną ilość razy w dowolnym momencie.

Tak więc ta nowa aktualizacja dodaje nowe pole, takie jak „zezwalaj na wiele odpowiedzi”, które będzie domyślnie aktywne. Aby ankieta została zamknięta tylko jednym głosem na osobę w grupie czatu, w której została utworzona, należy wyłączyć tę opcję przed wysłaniem wiadomości.

Wśród nowych zmian jest również przekazywanie wiadomości multimedialnych, a platforma informuje, że użytkownicy będą mogli teraz dodawać komentarze do takich plików przed naciśnięciem przycisku wysyłania.

READ  Cena dolara dzisiaj, we wtorek, peso zaczyna spadać

Byłoby to możliwe tylko wtedy, gdyby plik będący częścią rozmowy zawierał już komentarz w swojej oryginalnej wersji, jak pokazała platforma.

Kolejnym punktem systemu przesyłania wiadomości jest to, że ta nowa wersja pliku umożliwi dodawanie nowych obrazów, a nawet filmów w ramach przekazywanej wiadomości.

Ponadto nowa wersja pliku pozwoli na dodawanie nowych zdjęć, a nawet filmów w ramach przekazywanej wiadomości. Funkcjonalność ta nie ogranicza się do typu pliku, więc może to być zdjęcie, film lub dokument.

Dzięki temu WhatsApp dołącza do innych platform, które wprowadzają zmiany w swoich systemach, takich jak Twitter z nową weryfikacją, a nawet Instagram i Facebook z ich wydaniami i narzędziami do filmów.

Pokazuje to inwestycje i zaangażowanie tysięcy platform dostępnych obecnie na rynku, z których każda oferuje inne narzędzia w celu dodania nowych doświadczeń.

Czytaj teraz:

Apple daje spokój pracownikom i wyklucza masowe zwolnienia

Banxico ma już datę premiery monety 20 peso

Szybcy i wściekli X potwierdzają premierę na CDMX. Zapnij pasy!