2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wokalistka La Sonora Dinamita, Sandra Etzel, zakochuje się w swoich fioletowych legginsach

Wokalistka La Sonora Dinamita, Sandra Etzel, zakochuje się w swoich fioletowych legginsach

Sandra Ezeldla kogo jest wokalistą Dynamitowa Sonorapozostawiając miliony fanów w sieciach społecznościowych uwielbia Zalotnie podziel się nim Instagrama i Facebookaplatformy, które podbijają ją najpiękniejszym wyglądem i elementy, które podkreślają jej pełną wdzięku sylwetkę, tak jak przy tej okazji, kiedy ją sfotografowałem Fioletowe obcisłe legginsyukradkowych spojrzeń i dodawania tysięcy „lajków”, a także pochlebnych komentarzy.

Piękna blondynka jest bardzo aktywna na swoich oficjalnych kontach, z których publikuje część swojego życia, a zwłaszcza jej najbardziej zalotne stylizacje, oprócz występów, w których występowała z zespołem, do którego należy od 2019 roku. Jest także aktorką , która karierę rozpoczęła w wieku czterech lat od udziału w serialach telewizyjnych.Moje niegrzeczne maleństwoW roli głównej Michelle Faith i od tego czasu nie przestała pracować w melodramatach, telenoweli i teatrze.

Sandra Etzel podbija Instagram w legginsach

Dołącz do tłumacza Dynamitowa Sonora Lucho Argaina i Elsy López ponad 3 lata temu, co było ważnym krokiem w jego muzycznej karierze. Wcześniej w 2010 roku była jednym z uczestników telewizyjnego reality show Azteca „akademia Dwóchsetletni.” Sandraktóry jest również nazywany „lalka BarbieTo wielki zaszczyt być częścią Tropical Music Troupe, potwierdza, ponieważ może w pełni pokazać swoje oblicze jako piosenkarza.

Sandra Etzel zakochuje się w legginsach. Zdjęcie: IG @sandraitzel

Poniedziałek, powiedz mi, czy myślisz o mnie? (Dime, czy myślisz o mnie?) „Ponieważ nie mogę przestać, nie chcę tego robić w kółko” (Ponieważ nie mogę przestać, nie chcę robić tego w kółko ), on napisał Sandra Ezel Aby dołączyć zdjęcie, które opublikował na platformach Meta, na którym widać go stojącego na plecach, pokazującego szereg odcieni fioletu obcisłe legginsy Co więcej, zdobył ponad 16 000 „polubień”.

uroda Piosenkarka Sonora Dynamita Zobaczmy na jej portalach społecznościowych, że jeśli chodzi o to, by wyglądać zrelaksowana i fajnie wyglądać fantastycznie, jest jedną z artystek, która robi to najlepiej, ponieważ bez wątpienia potwierdza, że ​​jest fanką mody i trendów oraz obnosi się z wieloma style, co widać na innych zdjęciach Postawiła na sportowy look, który podkreślił jej smukłą sylwetkę.

READ  Możesz więc pochwalić się wymarzonym „składem” na podstawie tego, co usłyszysz
Wokalistka zakochuje się w swoim sportowym wyglądzie. Zdjęcie: IG @sandraitzel

29-letnia piosenkarka była żoną kubańskiego aktora Adriána Di Monte, znanego z udziału w serialach takich jak: „Kto jest kim?” , „Señora Acero” i „La doble vida de Estela Carrillo”, także jeśli chodzi o bycie zwycięzcą „Reto 4 Elementos”, reality show, który później prowadził, i chociaż wydawali się być zakochaną parą, to zostało ujawnione w roku 2022, że nie są już razem.

„Loving Privilege”, „Angel’s Face”, „Wild Cat”, „Rebel Angel”, „Red Sky”, „The Talisman”, „Rosario”, „Linda the Thing” i „Kto zabił Patricię Soler?” , niektóre z jego telenoweli Sandra Ezel Udostępnij i udostępnij uwielbia Swoją urodą i talentem widać to również na jej oficjalnych kontach w mediach społecznościowych, gdzie podbija swoich fanów efektownymi strojami.

Czytaj:

Sandra Etzel: 5 uroczych bikini piosenkarki Sonora Dinamita, z którymi podbija Instagram

Wideo: Gomita ma płaski brzuch w legginsach i krótkim topie

Livia Brito zakochuje się w fantazyjnych spodniach i tenisówkach za 20 000 pesos