22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Słynna ukochana, która grała u boku Lucerito w serialu, przyjeżdża do „Hoya” po zrzuceniu 20 kilogramów i tak to wygląda.

Słynna ukochana, która grała u boku Lucerito w serialu, przyjeżdża do „Hoya” po zrzuceniu 20 kilogramów i tak to wygląda.

Gildia Telewizyjna jest zaskoczona, gdy rano niespodziewanie pojawia się pierwszy popularny aktor „Dzisiaj”Jest uważany za jeden z najwyżej ocenianych programów w Meksyku. To Omar Fierro, który pod koniec lat osiemdziesiątych brał udział w kilku melodramatach, które umocniły go jako jednego z najbardziej lubianych aktorów w świecie telenoweli. Niektóre z ukochanych historii, w których brał udział, to „Amor en silencio”, „Sueño de amor” i „Cuando llegue el amor”, przy tej ostatniej pracował Lukrecja.

Jednak lata po rozpoczęciu kariery w firmie święty anioł, Słynny mężczyzna został wyrzucony z tej należącej do Azcárragas sieci, ponieważ w 1995 roku wyjechał do pracy do Kolumbii, aby nagrać serial telewizyjny „La sombra del deseo”.

Po zamknięciu drzwi w Televisie Fierro wrócił teraz w szeregi tej stacji telewizyjnej ze swoim programem emitowanym rano, co niewątpliwie wywołało oburzenie, ponieważ aktor pojawił się w tej firmie, która jest bezpośrednim konkurentem aztecki telewizor, Pracował z nimi przez około 28 lat po powrocie z Kolumbii.

Słynny został wyrzucony z Televisy

Dzięki firmie Ajusco mogliśmy oglądać Omara Fierro w wielu produkcjach, które przywróciły mu sympatię publiczności. Po usunięciu weta Televisy, sławny człowiek mógł wrócić do współpracy z firmą San Angela i został zaproszony do udziału w przebojowym melodramacie „Hijas de la luna”, oprócz tego możemy go również zobaczyć, jak kieruje działem ds. kuchnia podczas poranka w środku Kanał gwiazda.

Obecnie 59-letni artysta teatralny bierze udział w telenoweli „Eternamente amándonos”, ale warto zaznaczyć, że nie ma tu umowy na wyłączność, dlatego udało mu się pracować w różnych produkcjach Telemundo i HBO Max.

Teraz obecność tego aktora zwróciła na siebie uwagę po jego powrocie do serialu „Hoy”, gdzie widziano go z ogromną przemianą fizyczną po zrzuceniu 20 kilogramów po przejściu ścisłej diety i rutynowych ćwiczeń. Słynny człowiek pojawił się na produkcji Andrei Legarety i Galilei Montejo jako gość specjalny, aby promować swój udział w tym melodramacie, w którym jest współautorem Alejandra Robles Gil i Marcosa Ornelasa.

READ  Seria Naruto będzie miała ważne ogłoszenia w grudniu - Kudasai

gafa

Czytaj:

Enrique Guzmán kontrowersyjnie komentuje Andreę Escaloną w Hoy, oskarżając go o molestowanie

Po 16 latach ukochana gwiazda „Venga la Alegría” dołącza do „Hoy”, a jej pojawienie się robi wrażenie.