15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Więcej szczegółów na temat nadchodzącego kompaktowego pickupa Toyoty

Toyota kontynuuje analizę wprowadzenia na rynek pickupa umieszczonego o krok poniżej Hiluxa lub Tacomy (na rynkach Ameryki Północnej), aby nie pozostać w tyle Powoli ten klip wydaje się rosnąć coraz bardziej.

Ford MaverickA Fiata bykaA Renault OrochA Hyundai Santa Cruz i tak dalej Chevrolet Montana To tylko niektóre z referencji, które naprawdę grają lub będą grać w monochromatycznych ciężarówkach.

Część kompaktowych pickupów wciąż rośnie powoli i Toyota będzie dążyć do powtórzenia wiedzy, którą już posiada o Tundrze i średniej wielkości (Hilux i Tacoma), aby wypuścić model o podobnych cechach, ale mniejszy.

Jack Hollis, wiceprezes ds. operacji motoryzacyjnych japońskiej marki, ujawnił Automotive News Jest „miejsce” na uruchomienie pojazdu o tych wymiarach.

Od japońskiej marki nawiązują do tego Mają już duże ciężarówki (średni i pełny rozmiar) i Jedną z pozostałych alternatyw jest obstawianie mniejszych żetonów.

„Szczerze mówiąc, osiągnęliśmy punkt, w którym nie możemy się rozwijać ze względu na pojemność garażu. (Ze względu na większe gabaryty obecnych modeli) lub możliwość umieszczenia go w garażu, a to duży punkt sprzedaży” – powiedział Cooper Eriksen, wiceprezes ds. planowania i rozwoju produktu w Toyota USA, według Automotive Directory.
Toyota Tundra
„Jak duża jest ta część? Nie wiem, ale To coś, co musimy przeanalizować i zdecydować, czy jest to obszar, w którym powinniśmy grać”., on dodał. Najprawdopodobniej ten możliwy pickup ma modułową platformę TNGA, czyli tę samą platformę, którą mają Corolla, Corolla Cross, RAV4 i inne, między innymi oczekuje się, że Next Hilux ma specjalną pochodną (TNGA-F).

Z japońskiej marki wskazują Na pewno przyda się dobra przestrzeń wewnętrzna. Ideą będzie rozwój „pudełkowy SUV”. po więcej szczegółów, Kliknij tutaj.

READ  El precio del dólar hoy, 6 de enero, el peso cierra la sesión con un ganador