20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp Web: Dowiedz się o nowych tajnych kodach |  Zabawa sportowa

WhatsApp Web: Dowiedz się o nowych tajnych kodach | Zabawa sportowa

WhatsApp Web rejestruje miliony aktywnych użytkowników dziennie i jest drugą najczęściej używaną wersją oryginalnej aplikacji na świecie. Wspomniana platforma zawiera pewne ukryte polecenia, których większość nie zna, takie jak „Control + Alt + Shift + N”, aby utworzyć nową grupę, lub „Shift + kropka (.) lub „Shift + przecinek (.) aby zwiększyć lub zmniejszyć prędkość dźwięku.” Jednakże, So, internauci właśnie odkryli cztery tajne kody krążące w sieciach społecznościowych. Chcesz wiedzieć, czym one są? Wypróbowałem je i dam ci instrukcje, jak z nich skorzystać, a ty uzyska niesamowite rezultaty.

Wystarczy wpisać kilka znaków w rozmowach osobistych lub grupowych, a następnie dodać wiadomość lub słowo, umożliwiając korzystanie z nowych formatów tekstu, które bardzo różnią się od klasycznych formatów pogrubionych, średnich, kursywy i jednoodcinkowych.

Patrzeć: WhatsApp: Sztuczka polegająca na tym, aby zawsze wysyłać zdjęcia i filmy w wysokiej rozdzielczości

Ważne jest, aby wyjaśnić, że obecnie musisz zapisać kod dla każdego formatu tekstu i od tej pory pisać go ręcznie Nie są one dostępne jako opcje w WhatsApp Web. Ponadto oczekuje się, że wkrótce zostaną udostępnione aplikacje mobilne, aplikacje na tablety oraz oprogramowanie WhatsApp dla systemów Windows i MacOS.

Zobacz też: Jak aktywować tryb fioletowy w najnowszym

Oto tajne kody dla WhatsApp Web

  • Lista punktowana: łącznik, spacja i litera (-słowo).
  • Lista numerowana: liczba, kropka, spacja i litera (pierwsze słowo).
  • zablokować cytat: większy symbol, spacja i litera (>słowo).
  • Symbol stronniczości: apostrof, litera i apostrof („słowo”).

Sztuczki, dzięki którym WhatsApp będzie bezpieczniejszy

Czy spodobały Ci się nowe informacje o WhatsApp? Nauczyłeś się przydatnej sztuczki? Ta aplikacja jest pełna nowych „sekretów”, kodów, skrótów i narzędzi, których możesz próbować dalej, a aby uzyskać więcej informacji, wystarczy wejść na poniższy link WhatsApp W Debord to wszystko. na co czekasz?

READ  Microsoft Store likwiduje dostęp Assassin's Creed Valhalla do Xbox Game Pass