19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niebieski WhatsApp Plus | Wersja 13.50 | Jak zainstalować APK | Pobierz | Aplikacje | Smartfon | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Jest preferowany do udostępniania zdjęć, filmów, GIF-ów i różnych treści związanych z pracą. Możliwe jest nawet wysyłanie dokumentów w formacie Word lub PDF, które możesz wysłać swojemu nauczycielowi, jeśli studiujesz na uniwersytecie lub w college’u.

Ale nie tylko to, Zauważono również konieczność dostosowania się teraz, że dystans społeczny jest priorytetem na świecie. W ten sposób zaktualizował nowy sposób wykonywania połączeń i rozmów wideo z maksymalnie 8 osobami jednocześnie i do 50, jeśli masz zainstalowaną aplikację Facebook Messenger.

Wyglądać: WhatsApp: co się stanie, jeśli wyślesz „czarną WhatsApp” do swoich kontaktów

Jednak chociaż w WhatsApp jest niewiele ograniczeń, wielu zdecydowało się pobrać niebieską wersję aplikacji: jest .

Jak zauważyłeś, jeśli pobierzesz z nich plik APK, tylko jeden daje niebieski kolor w aplikacji i nadszedł czas, abyś wiedział, jak go odróżnić. Który?

JAK OTRZYMAĆ APK Z WHATSAPP PLUS NIEBIESKI?

Jeśli chcesz pobrać APK i go zainstalować Ważne jest, aby wiedzieć: Twoje konto może zostać zbanowane w przyszłości za nieużywanie oryginalnej aplikacji, co oznacza utratę całej komunikacji, a także listy połączeń i rozmów.

Należy jednak zauważyć, że WhatsApp Plus ma różne warianty. Jednym z nich jest ten, który pozwala uzyskać logo w kolorze niebieskim i nazywa się WhatsApp Plus V13.50.

Jest to aplikacja, którą WhatsApp Plus blue udostępnia na Twoim urządzeniu z Androidem. (Zdjęcie: magazyn)

Litera „V” informuje dokładnie, że pobierany plik APK jest poprawny. Co najlepsze, nie oferuje reklam ani złośliwego oprogramowania, które mogą ukraść wszystkie Twoje informacje.

Pamiętaj, że aby zainstalować WhatsApp Plus niebieski, nie możesz mieć aplikacji do przesyłania wiadomości na swoim telefonie komórkowym ani żadnego innego komponentu, który przeszkadza w jego rozwoju.

Teraz, gdy już wiesz, możesz pobrać WhatsApp Plus niebieski za pomocą tego Możesz więc rozmawiać ze wszystkimi znajomymi i korzystać z takich funkcji, jak tryb samolotowy, tryb ciemny, planowanie wiadomości i automatyczne odpowiedzi.

READ  Wytrwałość: dlaczego naukowcy już wiedzą, gdzie szukać życia na Marsie

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku.