3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp | Sztuczka, aby usunąć folder historii | ZABAWA SPORTOWA

Jest to aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która ma wiele sekretów w swoich ustawieniach, na przykład: możesz ustawić platformę do pobierania obrazów w wysokiej rozdzielczości; uniemożliwić dostęp do aplikacji za pomocą odcisku palca; Dodając szyfrowanie typu end-to-end do kopii zapasowych itp. Podobnie, umożliwia to również archiwizowanie niektórych rozmów, chociaż na pierwszy rzut oka widać, że tak, więc dzisiaj nauczymy Cię sztuczki, aby ukryć „Zarchiwizowane” patka.

Wyglądać: WhatsApp: co oznacza japońska flaga przekreślona i kiedy jest używana?

Co to jest narzędzie „Archiwum”? Jest prosty, jak sama nazwa wskazuje, służy do klasyfikowania (zapisywania) określonych rozmów od które od dłuższego czasu nie są aktywne, na przykład grupy studiujące na zaliczonym przez Ciebie kursie uniwersyteckim. Zwykle pod koniec sesji członkowie czatu grupowego danego tematu przestają mówić lub po prostu tworzą nowy czat na kolejną sesję.

Wyglądać: WhatsApp: co oznacza topienie twarzy i kiedy go używać

Skąd mam wiedzieć, czy mam nieaktywne czaty grupowe? Aby się dowiedzieć, musisz przejść do pierwszego czatu na swoim koncie WhatsApp, a stamtąd możesz sprawdzić, czy istnieją bardzo stare grupy i jedyne, co robią, to zajmują miejsce w zakładce czaty.

Jak archiwizować stare czaty w WhatsApp

  • Dotknij i przytrzymaj czat, który chcesz zarchiwizować, aż zostanie podświetlony.
  • Następną rzeczą będzie kliknięcie innych, które chcesz uszeregować.
  • Wreszcie u góry zobaczysz kilka opcji, wybierz ikonę folderu ze strzałką skierowaną w dół.

Jak ukryć zarchiwizowaną kartę w WhatsApp

  • Najpierw upewnij się, że aplikacja nie ma oczekujących aktualizacji w sklepie Google Play lub App Store.
  • Następnie otwórz aplikację i dotknij trzech pionowych kropek znajdujących się w prawym górnym rogu.
  • Zostanie wyświetlonych kilka opcji, kliknij „Ustawienia”.
  • Następnie przejdź do sekcji Czaty.
  • Na koniec przewiń do końca spacji i wyłącz opcję „Zachowaj zarchiwizowane czaty”.
READ  I potwierdziła specyfikację nowych flagowych aparatów chińskiej firmy
Wyłącz funkcję, aby zachować zarchiwizowane czaty (Zdjęcie: Mag)

Gotowe, widzisz, karta Zarchiwizowane nie pojawi się u góry głównego interfejsu WhatsAppWręcz przeciwnie, będzie teraz znajdować się na końcu wszystkich rozmów, więc będziesz musiał przewinąć w dół, aby go otworzyć. Innym faktem jest to, że jeśli jeden z zarchiwizowanych czatów ma aktywność, automatycznie opuści zarchiwizowany folder.

Masz problem z WhatsApp? Czy musisz to zgłosić? Jeśli masz jakiś problem, napisz na ich kontaktowy adres e-mail: [email protected] lub [email protected]. Możesz również złożyć to samo zamówienie ze swojego iPhone’a za pośrednictwem ekskluzywnej usługi iOS.

Teraz, jeśli chcesz zadać ogólne zapytanie, możesz wypełnić formularz, korzystając z tego linku. Tam wystarczy podać swój numer telefonu, a także numer kierunkowy, a następnie napisać wiadomość po dokonaniu identyfikacji.