25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

WhatsApp: jak wysyłać wiadomości zbiorcze za darmo? | PBW | WP | Wasap | Meksyk | Hiszpania | Spor-Play

Chcesz wysyłać swoje promocje i oferty do wielu odbiorców bez konieczności kopiowania tej samej wiadomości do każdego odbiorcy? Tutaj pokazujemy, jak wysyłać masowe wiadomości za darmo za pomocą Aby zwiększyć sprzedaż w Twojej firmie i zaoszczędzić czas.

WhatsApp | Utwórz listę transmisji

Podstawowy sposób wysyłania wiadomości zbiorczych przez Free tworzy listę dystrybucyjną i działa tak samo jak platforma w wersji standardowej. Listy dystrybucyjne łączą się z wieloma odbiorcami jednocześnie, bez tworzenia grup lub marnowania czasu na żmudne zadanie pisania tej samej wiadomości do każdego z nich.

Twoje kontakty otrzymają czaty tak, jakbyś wysyłał prywatną wiadomość na ich czat. To sprawia, że ​​przydatne jest publikowanie ofert, reklam, promocji, a nawet wiadomości związanych z Twoją firmą. Następnie wszystkie odpowiedzi od Twoich klientów pojawią się na czacie jeden na jednego.

Oczywiście, aby wysyłać wiadomości grupowe za darmo za pomocą listy dystrybucyjnej Niezbędne jest posiadanie zgody od wysyłających użytkowników. Oznacza to, że nie możesz wysyłać wiadomości do kontaktów, które nie mają zapisanego numeru Twojej firmy.

Należy również zauważyć, że listy dystrybucyjne pozwolą na wysyłanie masowych kampanii wiadomości do 256 kontaktów, dlatego jeśli chcesz zwiększyć liczbę odbiorców, jeśli lub jeśli będziesz musiał użyć programu do wysyłania ogromnych darmowe wiadomości WhatsApp z komputera.

Jak tworzona jest lista dystrybucyjna do wysyłania wiadomości masowych?

● Wejdź do menu WhatsApp znajdującego się w 3 górnych kropkach w prawym górnym rogu

● Kliknij opcję „Nowa transmisja”

● Wybierz kontakty, które chcą otrzymać Twoją wiadomość

● Naciśnij przycisk Utwórz

● Napisz wiadomość lub promuj ją do rozpowszechniania

Ważne jest, aby wiedzieć, że listy transmisji nie są dostępne dla WhatsApp Web. Innymi słowy, nie będziesz w stanie wysyłać masowych wiadomości z dla każdego komputera. Ta funkcja jest aktywna tylko w wersji mobilnej.

READ  W Synach Lasu możliwe jest posiadanie wielu Kelwinów

Nie można również wysyłać wiadomości grupowych za pomocą Bez dodawania kontaktu za pomocą list rozgłoszeniowych. Tylko użytkownicy, którzy zapisali Twój numer firmowy, będą mogli otrzymywać Twoje wiadomości.

Użyj programu do wysyłania wiadomości grupowych na WhatsApp

Jeśli chcesz wysyłać masowe wiadomości za darmo przez Z komputera będziesz musiał użyć do nich dedykowanego oprogramowania.

program do przesyłania wiadomości grupowych Pomogą Ci zautomatyzować masowe wysyłanie kampanii i wiadomości biznesowych z Twojej firmy do dużej liczby kontaktów w nieograniczony i wydajny sposób.

Przydatną rzeczą w tych programach jest to, że mają mniej ograniczeń dotyczących wysyłania wiadomości grupowych za pośrednictwem list rozgłoszeniowych. Zawiera bardzo przydatne funkcje do lepszego zarządzania kampaniami marketingOprócz posiadania systemów, które pomagają uniknąć zatykania przez spam.

Jakiego oprogramowania możesz używać do bezpłatnego wysyłania zbiorczych wiadomości w WhatsApp?

Ufasz wielu firmom z różnych branż WhatzaperKompleksowe oprogramowanie marketingowe WhatsApp do wysyłania bezpłatnych i nieograniczonych wiadomości masowych przez z komputera

Jedna z cech używanych przez użytkowników To proste i intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, po prostu za nie płacisz i możesz wysyłać darmowe wiadomości grupowe z tego samego numeru. Bez wiedzy technicznej możesz zacząć dostosowywać i automatyzować kampanie z ofertami, promocjami i aktualnościami za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Ci sami klienci również o tym wspominali Pomogło im w tworzeniu bardziej angażujących kampanii grupowych, ponieważ oprogramowanie pozwala im dołączać pliki multimedialne, takie jak PDF z katalogami, obrazami i dźwiękami.

Kolejna funkcja, która sprawia, że ​​użytkownicy Whatzaper Gorąco polecam to twój program do czatu . Bot usprawnia zarządzanie klientami dzięki automatycznym odpowiedziom, szybkiemu wypełnianiu zamówień i rozwiązywaniu pytań oraz dostosowywanym wiadomościom, które zawierają dynamiczne menu i zamówienia dla bardziej szczegółowych zapytań.

Czy można wysyłać wiadomości grupowe bez dodawania kontaktów z Whatzaperem?

To, co sprawia, że ​​to oprogramowanie WhatsApp Marketing świeci do wysyłania wiadomości grupowych za darmo, to fakt, że nie musisz zapisywać kontaktów, aby wysyłać do nich kampanie, ani nie masz zaplanowanego numeru.

READ  koniec świata? Gigantyczna asteroida zmierza na Ziemię, a stanie się to 15 maja

Posłuchaj Dale Play na I . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.