29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wendy’s stawia na sklepy spożywcze z chili w puszkach

Wendy’s stawia na sklepy spożywcze z chili w puszkach

  • W 2021 roku produkcja konserw osiągnęła w Meksyku 62 tysiące 757 milionów pesos.

  • Średnie wydatki na rezerwy wzrosły o około 16,7 proc., przez cały okres izolacji przez Covid-19.

  • W 2021 r. produkcja owoców i warzyw w puszkach wzrosła o 10,2 proc.

Istnieje wiele marek, które weszły w inną gałąź swojego biznesu, a jedną z nich jest firma fast food Wendy’s, która stawia na sklepy spożywcze, sprzedając swoje słynne papryczki chili w puszkach.

Konserwy są bardzo powszechne w dietach ludzi. W świetle tego raport „Rynek żywności w puszkach według produktu, kanału dystrybucji i geografii: prognoza i analiza 2021-2025” wykazał, że produkty te odnotowały roczny wzrost o 3,29 procent w 2021 r. okres prognozy.

Według tego samego źródła Ameryka Północna zapewni maksymalne możliwości wzrostu na rynku żywności pakowanej w okresie prognozy. Ponadto, według badań, region przyczyni się do 32 procent wzrostu rynku światowego.

W Meksyku wg Narodowy Instytut Statystyki i Geografii (INEGI) Produkcja konserw w okresie od stycznia do października 2021 r. wyniosła 62 757 mln pesos,

Wendy’s będzie teraz sprzedawać papryczki chili w puszkach

Słynne chili Wendy’s trafia do sklepów spożywczych, a ich cena w restauracjach jest ponad dwukrotnie wyższa.

Sieć fast foodów z siedzibą w Ohio ogłosiła niedawno, że łączy siły z Conagra Brands, firmą zajmującą się pakowanymi towarami, aby sprzedawać konserwowane wersje Wendy’s chili z fasolą w całych Stanach Zjednoczonych.

Według marki fast food, puszki będą sprzedawane za 4,49 USD (około 76 meksykańskich pesos) ponad dwukrotnie więcej niż średni koszt mini chili 2,09 USD w lokalizacjach Wendy, zgodnie z fastfoodmenuprices.com.

Warto dodać, że marka znana jest w Stanach Zjednoczonych i niektórych częściach świata, ponieważ serwuje chili od 1969 roku i jest jedną z najpopularniejszych pozycji w burgerowni. Składniki obejmują wołowinę, paprykę i fasolę gotowaną w sosie pomidorowym.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Conagra Brands i mamy możliwość udostępnienia charakterystycznego dla naszej marki smaku chili jeszcze większej liczbie fanów. Kiedy masz ochotę na Wendy’s chili, masz teraz dwa pyszne sposoby na zdobycie chili” – Carl Loredo, dyrektor globalnego marketingu dla The Wendy’s Company, powiedział w oświadczeniu. Poprawka: w naszych sklepach detalicznych lub w naszych restauracjach.

READ  WhatsApp | Z kim najczęściej rozmawia Twój partner | Mistyfikacja 2022 | nnda | nnn | Zagraj w DEPORA

Duszone chili w restauracjach jest zrobione z resztek mięsa z hamburgerów, ale nie jest jasne, czy wersja z puszki zawiera podobne mięso.

Ze swojej strony Conagra zobowiązała się w oświadczeniu, że jej wołowina jest „całkowicie naturalna”, bez sztucznych składników i poddawana minimalnej obróbce.

„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Wendy’s i dostarczaniem ulubieńców fanów do domów w całym kraju” — powiedziała Juliette Van de Wael, lider marki chili Conagra Brands.

„Ściśle współpracujemy z zespołem kulinarnym Wendy, aby przywrócić pyszne smaki i pikantne składniki chili, które od dawna stanowią podstawę menu Wendy” – powiedział.

Przed tą premierą konsumenci komentowali na przykład, że niewiele osób lubi tę nową wersję produktu.

Jedna osoba powiedziała w komentarzu: „Czy wiesz, jakie naprawdę jest średnie chili w puszce?”

„Wendys sprzedaje najgorsze chili, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Dlaczego ktokolwiek miałby kupować je w puszce?” skomentował inny internauta.
„Obrzydliwe… powodzenia” — zażartował ktoś.

„Powinni włożyć trochę spalonych frytek do puszek, żeby były autentyczne!” powiedział inny użytkownik.

Krótko mówiąc, istnieje wiele marek, które stawiają na swoje produkty dla supermarketów, takich jak Starbucks, który od dłuższego czasu sprzedaje partie kapsułek z kawą w sklepach spożywczych.

Czytaj teraz:

praktyczny dokument wojskowy; Wojsko umieszcza na nim zdjęcie Cristiano Ronaldo

Formuła 1: Checo Pérez wygrywa w Azerbejdżanie, a Meksykanie świętują na polach startowych

kampania sułtanów w poszukiwaniu pogardzanego młodzieńca na Kiss Cam; Proszą o przedstawienie cię Karely Ruiz