2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepiej sprzedający się ekspres do kawy na kapsułki Nespresso firmy Amazon idzie jeszcze dalej dzięki minimalizmowi

Jest wielu ludzi, którzy mają kawę jako swój ulubiony napój i jest to niemal codzienna konieczność. Choć aby cieszyć się jak najlepszymi doznaniami idealnie jest wybrać ekspres, za pomocą którego przygotujemy ulubioną kawę, to w wielu przypadkach regułą jest czas, higiena i praktyczność. W takim przypadku wybierz Plik Ekspres do kawy na kapsułki Zwykle najlepszy wybór i te zgodne z Nespresso najbardziej popularny. Tak jest w przypadku tego stylowego modelu Philipsa, którego cena spadła na Amazon.

Mówimy o Dolny barista Philips, ekspres do kawy na kapsułki, który jest kompatybilny z Nespresso i charakteryzuje się oszałamiającym designem, który pozwala na przygotowanie do dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Stała się bestsellerem Amazona, a dziś może być nasza. z 52% rabatem. Czytaj dalej, powiemy ci o tym wszystkim i jestem pewien, że ci się spodoba.

Elegancki, wyrafinowany i wysokiej jakości

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w tym ekspresie do kawy, jest bez wątpienia Zaprojektuj to. Kiedy Doskonałe wykończenie Potrafi wprowadzić odrobinę relaksu do naszej kuchni. Zakochamy się gołym okiem i nie pozostanie to niezauważone w żadnym momencie.

Jedną z jego głównych zalet jest to, że potrafi Jednoczesne zaparzanie do dwóch espresso Albo podwójna kawa w dużej filiżance. Dzieje się tak, ponieważ rozpoznaje podwójne kapsułki L’OR Barista, które maszyna będzie w stanie rozpoznać po podaniu.

Dzięki temu ekspresowi do kawy będziemy w stanie to zrobić Do 12 rodzajów napojówWśród nich są Ristretto, Expresso, Lungo… A wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku, w najprostszy i najbardziej praktyczny sposób. aż do ciśnienie 19 barów Dla naturalnej kawy jak śmietanka. Posiada również 1 litrowy zbiornik na wodę, dzięki czemu możemy przygotować kilka napojów jednocześnie.

Ten model jest kompatybilny z różnymi typami kapsułek, takimi jak L’OR Espresso, L’OR Barista, Nespresso, a także z większością kapsuł kompatybilnych z Nespresso, nawet markami prywatnymi, które możemy znaleźć w każdym supermarkecie. obok, Zawiera mały pakiet degustacyjny Z 9 kapsułkami (5 kapsułek L’OR Barista Double Espresso i 4 kapsułki L’OR Espresso), dzięki czemu możemy cieszyć się ulubionym napojem od momentu wyjęcia go z puszki.

READ  Rezerwa Federalna analizuje podwyżkę stóp procentowych nawet o 100 punktów - El Financiero

Zdobądź ten wysokiej jakości ekspres do kawy z 52% rabatem

Jak widzieliśmy, Philips L’OR Barista to elegancki i wyrafinowany ekspres do kawy, który jest kompatybilny z kapsułkami Nespresso i jest w stanie przygotować wspaniałą kawę, która zaspokoi gusta wszystkich ludzi. A co najważniejsze, będziemy mogli je zdobyć w niesamowitej cenie.

Dolny barista Philips

Na Amazon ma sugerowaną cenę detaliczną 119,99 €, ale możesz go zdobyć już dziś Za jedyne 57,02 euro Z darmową wysyłką, co oznacza zniżka 52 %, co daje łączną oszczędność ponad 57 €.

Ponadto należy zauważyć, że ma więcej niż 10 000 komentarzy, ponieważ jest to bardzo popularny i dobrze sprzedający się ekspres do kawy. ich więcej niż 73% wartościowych nabywców z 5 gwiazdkaminajwyższe noty.