19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najlepiej sprzedający się ekspres do kawy na kapsułki Nespresso firmy Amazon idzie jeszcze dalej dzięki minimalizmowi

Najlepiej sprzedający się ekspres do kawy na kapsułki Nespresso firmy Amazon idzie jeszcze dalej dzięki minimalizmowi

Jest wielu ludzi, którzy mają kawę jako swój ulubiony napój i jest to niemal codzienna konieczność. Choć aby cieszyć się jak najlepszymi doznaniami idealnie jest wybrać ekspres, za pomocą którego przygotujemy ulubioną kawę, to w wielu przypadkach regułą jest czas, higiena i praktyczność. W takim przypadku wybierz Plik Ekspres do kawy na kapsułki Zwykle najlepszy wybór i te zgodne z Nespresso najbardziej popularny. Tak jest w przypadku tego stylowego modelu Philipsa, którego cena spadła na Amazon.

Mówimy o Dolny barista Philips, ekspres do kawy na kapsułki, który jest kompatybilny z Nespresso i charakteryzuje się oszałamiającym designem, który pozwala na przygotowanie do dwóch filiżanek kawy jednocześnie. Stała się bestsellerem Amazona, a dziś może być nasza. z 52% rabatem. Czytaj dalej, powiemy ci o tym wszystkim i jestem pewien, że ci się spodoba.

Elegancki, wyrafinowany i wysokiej jakości

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w tym ekspresie do kawy, jest bez wątpienia Zaprojektuj to. Kiedy Doskonałe wykończenie Potrafi wprowadzić odrobinę relaksu do naszej kuchni. Zakochamy się gołym okiem i nie pozostanie to niezauważone w żadnym momencie.

Jedną z jego głównych zalet jest to, że potrafi Jednoczesne zaparzanie do dwóch espresso Albo podwójna kawa w dużej filiżance. Dzieje się tak, ponieważ rozpoznaje podwójne kapsułki L’OR Barista, które maszyna będzie w stanie rozpoznać po podaniu.

Dzięki temu ekspresowi do kawy będziemy w stanie to zrobić Do 12 rodzajów napojówWśród nich są Ristretto, Expresso, Lungo… A wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku, w najprostszy i najbardziej praktyczny sposób. aż do ciśnienie 19 barów Dla naturalnej kawy jak śmietanka. Posiada również 1 litrowy zbiornik na wodę, dzięki czemu możemy przygotować kilka napojów jednocześnie.

Ten model jest kompatybilny z różnymi typami kapsułek, takimi jak L’OR Espresso, L’OR Barista, Nespresso, a także z większością kapsuł kompatybilnych z Nespresso, nawet markami prywatnymi, które możemy znaleźć w każdym supermarkecie. obok, Zawiera mały pakiet degustacyjny Z 9 kapsułkami (5 kapsułek L’OR Barista Double Espresso i 4 kapsułki L’OR Espresso), dzięki czemu możemy cieszyć się ulubionym napojem od momentu wyjęcia go z puszki.

READ  Bankomaty znikają. Tak więc wypłata zostanie wymieniona na Twoją kartę bankową

Zdobądź ten wysokiej jakości ekspres do kawy z 52% rabatem

Jak widzieliśmy, Philips L’OR Barista to elegancki i wyrafinowany ekspres do kawy, który jest kompatybilny z kapsułkami Nespresso i jest w stanie przygotować wspaniałą kawę, która zaspokoi gusta wszystkich ludzi. A co najważniejsze, będziemy mogli je zdobyć w niesamowitej cenie.

Dolny barista Philips

Na Amazon ma sugerowaną cenę detaliczną 119,99 €, ale możesz go zdobyć już dziś Za jedyne 57,02 euro Z darmową wysyłką, co oznacza zniżka 52 %, co daje łączną oszczędność ponad 57 €.

Ponadto należy zauważyć, że ma więcej niż 10 000 komentarzy, ponieważ jest to bardzo popularny i dobrze sprzedający się ekspres do kawy. ich więcej niż 73% wartościowych nabywców z 5 gwiazdkaminajwyższe noty.