28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według plotek, Fortnite będzie miał skórkę Spider-Man Battle Royale | Epickie Gry | gry wideo | ZABAWA SPORTOWA

Stał się jednym z najważniejszych okien reklamowych w tej chwili. Przed premierami takich filmów jak Gwiezdne Wojny czy Avengers: Koniec gry mieliśmy duże wydarzenia.

W zamian Epic Games oferuje darmowe koncerty online dla całej społeczności. Ostatnim dużym wydarzeniem była Ariana Grande, która dała niesamowitą wersję 3D swojego show.

Teraz wygląda na to, że nadszedł czas Spider-Mana. Zgadza się, postać Marvela i Sony może mieć specjalne wydarzenie i skórkę ze swojego najnowszego metalowego garnituru (tego, który otrzymał od Iron Mana w Infinity War).

Dataminer HYPEX podaje, że w kodzie gry wideo znalazł nieznany przedmiot o nazwie WestSausage, który można zaktualizować jako Web Slinger.

Ten ostatni jest narzędziem, którego pająk używa do huśtania się w Nowym Jorku. Nie byłoby niczym niezwykłym, gdyby Epic Games udostępniało nowe narzędzie poprawiające nawigację postaci.

fortnite | Mapy inspirowane „Gra w kałamarnicę”

czerwone światło zielone światło

Jak sama nazwa wskazuje, gracze muszą chodzić, gdy światło jest zielone i zatrzymywać się, gdy na tej mapie zmieni kolor na czerwony. Celem jest zdanie robota, zanim skończy się czas. Gracze zostaną wyeliminowani, jeśli poruszą się podczas czerwonego światła. Kod mapy: 6796-5852-0804

szklany most

Mini-gra Szklany Most jest zdecydowanie wyzwaniem, ponieważ uczestnicy mogą liczyć tylko na swoje szczęście. 16 graczy otrzymuje losowe liczby i muszą przejść przez most przed upływem czasu.

Z każdym krokiem szyba mostu pęka. Wskoczenie na niewłaściwą szybę spowoduje upadek graczy i ich wyeliminowanie. Kod mapy: 2865-1481-0812

READ  Android 12 | Oto kompatybilne telefony Xiaomi do aktualizacji systemu operacyjnego | ZABAWA SPORTOWA

Posłuchaj Dale Play na I . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.