19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Pobierz nową grę i epicki pakiet już dziś za darmo ze sklepu Epic Games Store

Wreszcie czwartek, czas na przegląd darmowych treści, dzięki którym możemy dostać Sklep z grami epickimi. Dziś też mamy specjalny czwartek, ponieważ oprócz całkowicie darmowej gry, gracze z Epic dodają również niezły pakiet dodatkowej zawartości, którą również możemy pobrać bez dodatkowych kosztów. Zanim dzisiaj przejdziemy do nowej bezpłatnej zawartości, musimy wam o tym przypomnieć, więc 17:00 (czas lokalny) Nadal masz mnóstwo czasu, aby pobrać aktualną darmową grę, która jest niczym więcej i niczym innym jak świetną grą, Symulator budowania na PC.

Jak mówimy, do godziny 17:00 możesz dodać tę grę do swojej biblioteki, a następnie pobrać nowe gry i darmową zawartość na czwartek ze sklepu Epic Games Store. Jeśli grasz również na Xboksie, korzystamy z okazji, aby przypomnieć Ci, że masz dobrą serię ofert w grach i zawartości przez ograniczony czas, możesz zapoznać się z pełną listą, następny link.

Darmowe gry już dziś z Epic Games Store

Zanurz się w Paladins dzięki temu wyjątkowemu pakietowi Epic Games przez ograniczony czas! Epicki pakiet Paladins natychmiast odblokowuje 4 bohaterów i przedmioty kosmetyczne!

Bądź zombie. Tnij twarze i jedz mózgi. W 1959 roku Punchbowl (Pensylwania) był wzorem postępu i idealnego życia. Pokaż żywym, że prawo i porządek nie mogą się równać z martwym człowiekiem widocznym w jego misji!

READ  Z redukcją szumów i wodoodpornością