3 maja, 2024

We Frankfurcie przewaga Chucky’ego Lozano i Napoli

Hirvinga „Chucky’ego” Lozano Zaliczył jeden ze swoich najlepszych występów w Lidze Mistrzów z Napoli, które jako gość pokonało Eintracht Frankfurt 2:0 i wraz z nim poprowadziło do 1/8 finału ligowej serii. Liga Mistrzów.

W 39. minucie, gdy Meksykanin wszedł w pole karne i oddał strzał, który trafił w słupek, wszystko się zmieniło, bo na zbiórce padł maksymalny rzut karny na korzyść Włochów.

Nigeryjski napastnik Wiktora Osimhena I zdobył swoją dziesiątą bramkę w ostatnich ośmiu meczach w różnych rozgrywkach, po tym jak otworzył wynik w 40. minucie po dośrodkowaniu Chucky’ego Lozano, które Nigeryjczyk zamknął na 0-1.

Giovanniego Di Lorenzokapitan włoskiego klubu, strzelił drugiego gola w 65. minucie, kończąc imponującą grę grupową podkręconym strzałem w dalszy słupek, po tym jak Kvaratskhelia odbił piłkę uderzeniem piętą.

z tym frameworkiem Neapol Przyjechał z przewagą w rewanżowym pojedynku, po głośnym remisie 0:2 z Napoli we Frankfurcie nad Menem.

Hirving Lozano został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu, po imponującym występie, jaki zaprezentował w ciągu 79 minut spędzonych na boisku przez Meksykanina.

Możesz być także zainteresowany – Real Madryt: Czy jesteś rozstawiony na debiut w Klubowych Mistrzostwach Świata 2025?