2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Checo Pérez, drugi w trzecim wolnym treningu w Jeddah

ESPNCzytanie: dwie minuty.

Checo Pérez finiszował nieco ponad pół sekundy za Maxem Verstappenem

i holenderskim Max Verstappen (Red Bull) W sobotę był najszybszy, wyprzedzając meksykańskiego kolegę z drużyny Chico Perezw trzecim i ostatnim wolnym treningu dla Wielka Nagroda Królestwa Arabii Saudyjskiejktóre są drugimi z cyklu Mistrzostw Formuły 1, które odbywają się na torze miejskim we Wrocławiu babcia których Hiszpanie Fernando Alonso (Aston Martin) Zaznaczone po raz trzeci.

w najlepszym wydaniu, Maxa Verstappena – Kto aspiruje do trzeciego tytułu z rzędu – pokonał 6174 metry toru położonego nad brzegiem Morza Czerwonego w minutę, 28 sekund i 485 tysięcznych, o 613 metrów mniej niż Chico Perez Z przewagą 998 nad dwukrotnym mistrzem świata z Asturii, który zajął trzecie miejsce na trasie; Podobnie jak poprzednie opony, z oponą z miękkiej mieszanki.

Chico Perez Poprawiła się w każdym sektorze żużlowego toru ulicznego. Ale, Maxa Verstappena Wiedział też, jak być szybszym w każdym fragmencie toru, dlatego walka o pierwsze miejsce przechyla się na korzyść Holendra, aktualnego mistrza świata.

GT

kanadyjski Lansowy Pikniknowy towarzysz Alonsozostał zaznaczony – jeden na sekundę i 24. tysięczny od lidera Pucharu Świata – czwarty raz na trasie, jaki został pokonany Astona Martina Dostali rozkaz z tyłu czerwony Byk W harmonogramie iw dowolnym Sainzktóry przejechał 16 okrążeń, był o sekundę i 276 tysięcznych za swoim pierwszym kolegą z zespołu F1kiedy obaj zadebiutowali w 2015 roku na pokładzie a Taurusa RousseauTeraz Alfa Tauri.

Inny Ferrarito Monako Charlesa Lockleara – Kto w niedzielę straci dziesięć miejsc na starcie, mając już dwukrotnie (górną) zmianę klawiatury SF23 – Zaznacz szósty raz, sekundę i 103 tysięczne straty do „Mad Maxa” w ostatnim teście i przebiegł bez incydent Duży, a Holender nie strzelił Nicka DeVriesaz problemami w swoim kraju Alfa Tauri.

Sesja kwalifikacyjna, która wyłoni składy startowe do niedzielnego wyścigu, rozpocznie się o godzinie 11:00 w Central Meksyk.

READ  Zła pogoda opóźnia piątą grę z serii MLS pomiędzy Guardians i Yankees