21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart i nowy pozew z doktorem Simi i aptekami

Walmart i nowy pozew z doktorem Simi i aptekami

Wpisałem pieniądze On

Od 2009 r., podczas kryzysu związanego z wirusem koronowym grypaWładze odpowiedzialne za opiekę zdrowotną musiały zdać sobie sprawę ze znaczenia dokumentacji przychodni zdrowia. Doktor Simi Gabinety lekarskie przy aptekach w kraju spełniały funkcję, której nie spełnia publiczny system opieki zdrowotnej w kraju, czyli szybkość obsługi podczas udania się do jednostek medycyny rodzinnej w kraju. IMSS Również ISSSTE. W ciągu 10 lat, od 2013 do 2023 roku, liczba ta wzrosła Biura Liczba przyległych aptek (Al-KAF) wzrosła z 13 000 do około 18 000, a dziś te przestrzenie zapewniają 10 mln Zapytania Miesięcznie, co nawet ludzie mają Prawidłowy.

W świetle tego kontekstu Walmart Centrum Usług Medycznych w Meksyku i Ameryce Środkowej będzie oferować „rozwiązania zdrowotne, takie jak konsultacje z internistami, pediatrami, dentystami, dietetykami i psychologami, a także ponad dwa tysiące testów i badań laboratoryjnych, zdjęć RTG, USG i elektrokardiogramów”.

w tym momencie, Walmart de México prowadzi ponad 1500 aptek i 500 biur na terenie całego kraju. Na koniec 2022 roku obsługiwała ponad milion pacjentów w gabinetach sąsiadujących z aptekami. Centrum Usług Medycznych „będzie promować profilaktykę jako istotny element opieki zdrowotnej dla rodzin w Meksyku”.

Możesz także przeczytać: Czy masz linię komórkową w Telcel? Sprawdź ten, bo jest droższy

opieka medyczna

Najnowsze dane z Wariat (2022) pokazują, że spośród 48,8% populacji korzystającej z usług prywatnych, 22,4% udało się do gabinetu w domu lekarza, 17,7% do gabinetu sąsiadującego z apteką, 3,3% do gabinetu w szpitalu, a 1,6% do gabinetu Biuro sąsiadujące z apteką i 1,6% – biuro sąsiadujące z apteką. Wieża medyczna, 1,1% w przypadku nagłych przypadków lub hospitalizacji oraz 2,7% w przypadku innych usług specjalnych.

Preferencja do biur sąsiadujących z aptekami występuje wśród osób z uprawnieniami i bez nich, co oznacza, że ​​ogółem skorzystało z opieki w nich 36% populacji, w placówkach prywatnych 48%, a w sektorze publicznym 52%.

READ  Oto historia Daniela Zarata, młodego człowieka, który porzucił studia, by zarabiać ponad 50 milionów miesięcznie

Organizacja gabinetów lekarskich?

Gabinet medyczny mógłby trafić do każdej dzielnicy Meksyku dzięki inicjatywie Moreny mającej na celu zorganizowanie jego pracy. Inicjatywa została przedstawiona przez senator Lilię Margaritę Valdez Martinez i zostanie rozwinięta Gabinety lekarskie z pobliskimi aptekami, takimi jak Dr. Simi.

Odbywa się to poprzez szereg rozporządzeń i poprawek do artykułów związanych ze zdrowiem, które mają na celu promowanie co najmniej czterech zmian w odniesieniu do tych gabinetów lekarskich, –

Inicjatywa przewiduje, co następuje:

  • Warunkiem jego funkcjonowania jest posiadanie sprzętu i narzędzi określonych w przepisach, a także w oficjalnych normach Ministerstwa Zdrowia.
  • Opieka medyczna w żadnym przypadku nie może być uzależniona od spożycia w aptece, aptece lub aptece osiedlowej.
  • Personel medyczny pracujący w wyżej wymienionych urzędach musi być mianowany zgodnie z art. 14 i 15 Federalnego Kodeksu Pracy.
  • Właściciele aptek i aptek nie będą mogli zawrzeć umowy sponsorskiej z personelem medycznym odpowiedzialnym za sprawę.
  • Do właścicieli aptek, drogerii i aptek stosuje się przepisy art. 260 bis ustawy
  • Na każdego, kto naruszy postanowienia ww. artykułów, grożą kary pieniężne w wysokości od dwóch do sześciu tysięcy UMAS, a ich wysokość może wynieść 622 tysiące pesos.