24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

TikTok wpisuje się w trend push

TikTok wpisuje się w trend push

Sieci społecznościowe stały się ważną częścią naszego codziennego życia, ponieważ oprócz tego, że są źródłem rozrywki, pozwalają nam także komunikować się w czasie rzeczywistym z różnymi ludźmi na arenie międzynarodowej.

W drugim kwartale 2022 r TIK Tok Przychody z aplikacji wygenerowały około 757,61 tys. dolarów MeksykTo druga co do wielkości wartość odnotowana dotychczas, w pierwszym kwartale tego roku niecałe 831,32 tys. dolarów. Wspomniana sieć społecznościowa charakteryzuje się najszybszym wzrostem wykorzystania w porównaniu z innymi platformami społecznościowymi w Ameryce Łacińskiej i oczekuje się, że do 2025 r. osiągnie około 173,3 mln użytkowników.

Zgodnie z tą hipotezą w Meksyku WhatsApp Facebook i Facebook to sieci społecznościowe z najwyższym odsetkiem użytkowników – w ankiecie przeprowadzonej przez Statista ponad 92 procent osób twierdziło, że są zarejestrowane na tych platformach. Z drugiej strony w Brazylii Instagram jest jedną z najpopularniejszych sieci społecznościowych z ponad 120 milionami użytkowników w styczniu 2023 r., czyli większą liczbą użytkowników niż w jakimkolwiek innym kraju Ameryki Łacińskiej.

Szacuje się, że w 2024 roku będzie około 5 miliardów aktywnych użytkowników miesięcznie z większości części Europy, Ameryki i Azji, a znaczna ekspansja w tych obszarach geograficznych przekłada się nie tylko na penetrację, ale także na czas użytkowania.

Przeczytaj także. Strona internetowa Mexicana de Aviación nie jest zgodna z prawem

READ  El gigante automovilístico chino Geely ha revelado el camión eléctrico que competirá con el Tesla Semi