20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Holandii jedna osoba zginęła w strzelaninie w szpitalu uniwersyteckim Grupo Milenio

W Holandii jedna osoba zginęła w strzelaninie w szpitalu uniwersyteckim Grupo Milenio

Policja podała, że ​​dwie osoby zginęły, a nastolatek został przez kogoś poważnie ranny Strzelił do domu i szpitala w RotterdamieO sprawie poinformowała w czwartek holenderska policja.

Organizacja przekazała mediom, że sprawca ataku, do którego doszłoby bez wspólników, został zatrzymany, a jego motywy nie są na razie znane.

Podejrzany został zatrzymany po postrzeleniu Centrum Medyczne Erasmusa I sąsiadujące mieszkanie. Władze podały, że w obu miejscach wybuchły pożary.

Wcześniej takPolicja podała, że ​​mężczyzna ubrany w mundur wojskowy otworzył ogień do szpitala uniwersyteckiego Podejrzanego zatrzymano na lądowisku dla helikopterów szpitala.

Na nagraniu z miejsca zdarzenia widać ciężko uzbrojonych policjantów w kamizelkach kuloodpornych wchodzących do szpitala, z którego wychodzili ludzie, niektórzy z podniesionymi rękami.

Później, DoPolicja poinformowała, że ​​aresztowała 32-letniego mężczyznę na szpitalnym lądowisku dla helikopterów Badają jego możliwy udział w dwóch strzelaninach.

Wcześniej policja podała, że ​​napastnik prawdopodobnie uciekł na motocyklu i poprosiła społeczność o przekazanie wszelkich informacji, które mogłyby doprowadzić do jego aresztowania. Następnie dodał, że agenci przeszukiwali to miejsce Centrum Medyczne Erasmusa Żeby zobaczyć czy temat nadal jest aktualny.

Na ten moment nie podano żadnych dalszych szczegółów.

W ostatnich miesiącach doszło do wielu małych eksplozji w domach RotterdamKtóry DoPolicja obwinia walki gangów.

System monitorowania statków

READ  „Covid Zero” w Chinach: rozgniewany staruszek z Szanghaju, który został wysłany do kostnicy, ale żył