22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W 1983 roku napisali do Steve’a Jobsa list z prośbą o autograf, na który odpowiedział

W 1983 roku napisali do Steve’a Jobsa list z prośbą o autograf, na który odpowiedział

Steve Jobs zwykle nie rozdawał autografów, więc jeden z użytkowników wysłał mu wiadomość, na którą odpowiedział założyciel Apple.

Steve Jobs był m.in Najbardziej niezwykła osobaZnamy go ze wszystkich znanych nam historii. Gdzie Wyśmiewaj konkurencyjne telefony komórkowei Bezlitośnie skrytykował najnowszy film Marvela Również Rzuć iPhone’a na ziemięaż do Śmiej się z systemu Windows w pełnym widoku.

A teraz dostajemy nową historię, której nie znaliśmy. Steve Jobs nie był zbyt skłonny do podpisywania autografówale użytkownik napisał list Aby wysłał jeden. Jednak sam współzałożyciel Apple odpowiedział, mówiąc:

Wiadomość od Steve'a Jobsa

Steve Jobs odpowiedział w ten sposób osobie, która wysłała mu list z prośbą o autograf

Szanowny Panie Varunie, jestem zaszczycony, że Pan pisze, ale obawiam się, że nie podpisuję autografów. Z poważaniem Steve Jobs

Steve Jobs podpisał list tuż pod wpisanym tekstem. on jest nazywany, Jobs wysłał podpis temu użytkownikowi, aczkolwiek na swój własny sposób. Z dedykowanym listem wskazującym, że tego nie zrobił. coś bardzo związanego z pracą.

ciekawie, Ten list podpisany przez Steve’a Jobsa ma o wiele większą wartość niż jego zwykły podpis. Widzimy, że jest to oficjalna wiadomość od Apple’a z 1983 roku, z ówczesnym logo na górze, a także adresem, który znajdował się wówczas w siedzibie Apple’a.

Kolejny z nich Świetne historie o pracy, co jest bardziej dziwne. lubię to Należy pamiętać, że pozostaje zablokowany przez ponad 10 lat przed kuchenką mikrofalową albo kiedy Aby udowodnić, że to prawda, wrzuca swojego iPoda do akwarium.

Steve Jobs: 40 dziwnych i zaskakujących faktów na temat współzałożyciela Apple

ciekawie, Tego typu przedmioty mogą być warte dużo pieniędzy.. Część z nich została niedawno wystawiona na aukcję jego buty za tysiące dolarów s Jej wizytówki również osiągnęły niezwykłe wartości.

READ  PS5 Slim jest w pełni pokazany na wyciekającym wideo

dla Was

© 2022 Difoosion, SL Wszelkie prawa zastrzeżone.