23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użytkownicy VTubera mają kłopoty z powodu żartu LGBT – Kudasai

Użytkownicy VTubera mają kłopoty z powodu żartu LGBT – Kudasai

Ponieważ żarty celebrytów z okazji Prima Aprilis w dalszym ciągu przyciągają uwagę w Internecie, posty niektórych VTuberów z Produkcja Hololife Wywołały one jedynie dziwną kontrowersję. Zaangażowani użytkownicy VTubera to „Kazama Iroha” I „Laplace Ciemności”, dwóch bardzo popularnych członków agencji, którzy mają ponad 800 tysięcy obserwujących na YouTube.

We wczesnych godzinach porannych 1 kwietnia obaj wydali komunikat prasowy, w którym napisano: „Zarejestrowałem swoje akty małżeństwa u Kazamy Iroha/Laplus Darkness, który jest również członkiem Hololive Production w szóstym pokoleniu. Oboje mamy niewielkie doświadczenie, ale mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy mogli liczyć na Wasze wsparcie.» i dołączył do publikacji ilustrację.

Będąc z tego samego pokolenia talentów VTubers, oboje zazwyczaj spędzają czas podczas swoich transmisji, dlatego ich podopieczni są znani wśród fanów jako „Irohasu (てぇてぇ)”. Tak naprawdę Laplus Darkness dał już pewne wskazówki na temat tego wpisu w filmie opublikowanym 26 marca, w którym stwierdził, że planuje w najbliższej przyszłości wyjść za mąż. Ich posty spotkały się z imponującym przyjęciem, gromadząc miliony interakcji i wiele komentarzy z gratulacjami.

Jednak zaczęły pojawiać się także negatywne komentarze, takie jak:

  • Uwielbiam Irohasu, ale mam wrażenie, że robienie takich żartów z okazji Prima Aprilis jest bardzo nieczułe. A raczej uważam, że ktoś z kierownictwa powinien był zdać sobie z tego sprawę, zanim się na to zgodził».
  • W Japonii jest wiele par tej samej płci, które nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego, nawet jeśli naprawdę tego chcą, i jest wiele osób, które w dalszym ciągu walczą i walczą o zalegalizowanie tych małżeństw przed rządem. Proszę, przestańmy traktować ten temat jako żart.».
  • Wiele razy mówiono, żeby nie traktować równości małżeńskiej jako żartu na prima aprilis, więc po co to w ogóle robić? Przerażająca jest myśl, że robią to tylko po to, aby wywołać kontrowersje i szerzyć jego koszt.».
  • Osoby zaangażowane mogą pomyśleć, że to zabawny żart na Prima Aprilis, ale prawdziwi ludzie, którzy naprawdę chcą poślubić osobę tej samej płci, idą do sądu, aby uzyskać zgodę na ich małżeństwo. Tego rodzaju żarty są więc niegrzeczne i nieczułe, więc mam nadzieję, że nie popełnią takich błędów w przyszłości.».
  • Prima Aprilis to coś, co można potraktować jako zabawny i wybaczający żart, anegdotę lub żart, ponieważ żartuje się z „czegoś całkowicie niemożliwego”, zatem żartowanie na temat równości małżeństw oznacza ignorowanie faktu, że są ludzie, którzy są w tej niekorzystnej sytuacji, ponieważ nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego ani stworzyć pary tej samej płci. To obrzydliwe i obrzydliwe tak robić».
READ  Survivor Mexico: Okrutne upokorzenie, którego Kenta doświadczy w ostatnim tygodniu

W przeszłości wiele gwiazd było krytykowanych za ogłaszanie swojego „małżeństwa” w Prima Aprilis. Praktyka polegająca na zachowywaniu się przez osoby homoseksualne lub biseksualne w celu zwrócenia na siebie uwagi znana jest jako „queerbaiting” i jest uważana za obraźliwą dla osób LGBT. Choć wiadomo, że żartowanie w Prima Aprilis spotyka się z krytyką ze strony społeczności LGBT, być może dlatego część gwiazd zdecydowała się zaryzykować i zaistnieć w sieci.

fontanna: Yaronie!