23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tak wyglądaliby superbohaterowie Marvela, gdyby byli kociętami: Thanos jest najsłodszy ze wszystkich

Tak wyglądaliby superbohaterowie Marvela, gdyby byli kociętami: Thanos jest najsłodszy ze wszystkich

Multiwersum udostępniło nam jedne z najlepszych wersji bohaterów i złoczyńców Marvela, zamieniając ich w urocze kocięta w kombinezonach bojowych.

W ten sam sposób, co przydarzyło się Yzmie pod koniec Szaleństwa Imperatora, superbohaterowie i złoczyńcy z Infinity War, Deadpool i Wolverine, a nawet Doktor Strange zostali zamienieni w kocięta. W przeciwieństwie do zmiany, której uległ doradca Kuzco, tym razem to nie eliksir spowodował przemianę, ale raczej @the_ai_dreams Efektami swojego eksperymentu z narzędziem AI podzielił się za pośrednictwem Instagrama.

Wcześniej fanowskie przeróbki pozostawiały nam obce wersje Iron Mana, Thora i nie tylko, jeśli znajdowały się na planecie Arrakis z Dune lub jeśli zostały narysowane unikalnym stylem ręki Tima Burtona. ale teraz, Inaczej niż wtedy, gdy ktoś zdecydował się zamienić go w coś wielkiego Wszechświat Tytani Godzilla i Kong To dobry moment, aby wyobrazić sobie swoich superbohaterów i złoczyńców jako urocze kocięta w kostiumie i oto rezultat.

Człowiek Hierro

Instagrama

Tony Stark odwrócił się Mitchie Nie może stracić swojego stylu bez zbroi Iron Mana. Najlepsze w tym projekcie jest to, że jest idealnie dopasowany, dzięki czemu jego małe uszy wyróżniają się w bardzo elegancki sposób.

Kapitan Ameryka

Instagrama

Doskonale nosi także swój tradycyjny garnitur z gwiazdą na piersi i białą literą A, W kocim trybie Steve Rogers wydaje się bardziej chętny do walki o ideały swojego narodu.

człowiek Pająk

Instagrama

Ciekawe połączenie kotka i Spider-Mana, które tak naprawdę nie dziwi nas po tym, jak je zobaczyliśmy Spider-Cat poprzez Spider-Verse. Wciąż jednak mamy wątpliwości, czy będzie to wydanie Tomek Holland, Tobey’a Maguire’a Również Andrzeja Garfielda Kto kryje się pod tym podartym garniturem?

Szkarłatna czarownica

Instagrama

Bardzo urocza wersja Wandy Maximoff z peleryną, którą widzieliśmy w Doktorze Strange w Multiverse of Madness. Jednym spojrzeniem tych wielkich oczu możemy pozwolić, aby rzeczywistość się zawaliła.

Doktor Strange

Instagrama

Z drugiej strony to samo Doktor Strange Owinięty w swój płaszcz Być może przyglądał się uważnie zmienionej rzeczywistości spowodowanej incydentem z Peterem Parkerem, kiedy poprosił tylko niektóre osoby o zapamiętanie jego tożsamości.

struktura

Instagrama

„To mój sekret, kapitanie. Zawsze jestem zły.”To zdanie nigdy jeszcze nie brzmiało lepiej w przypadku Hulka, ponieważ postrzegamy go jako wściekłego kota. Nawet włosy mu stoją.

hak

Instagrama

Zdolności Jastrzębia Będą bardziej celni pod względem zręczności i refleksu Od kociaka, nie sądzisz?

Czarna Wdowa

Instagrama

Jeden z pierwszych, którzy wzięli udział w Inicjatywie Avengers. Czarna Wdowa z misją tajnego agenta Wydaje się, że idealnie komponuje się z jego garniturem i czarnym kolorem włosów.

martwy basen

Instagrama

Jedno z najbardziej oryginalnych wydawnictw z udziałem Wade'a Wilsona. Jej kocią wersją musi być oczywiście kot egipski, który bez wątpienia jest jednym z naszych ulubionych kotów.

Czarna pantera

Instagrama

Niewątpliwie, podobnie jak dzieciak Czarnej Pantery, Ta wersja T'Challi będzie wyglądać równie uroczo, jak i potężnie w swoim kombinezonie Vibranium.

Kapitan Marvel

Instagrama

Gotowa do podróży z jednej galaktyki do drugiej Kapitan Danvers deklaruje, że jest gotowa wypełnić swoją misję. Chociaż Nick Fury prawdopodobnie nie będzie zbyt zadowolony z tej zmiany dotyczącej Kapitana Marvela i kociąt…

Rosomak

Instagrama

Jednym z najbardziej zapadających w pamięć mutantów X-Men jest Wolverine i po zobaczeniu go w tej wersji zapadnie nam jeszcze bardziej w pamięć. Czy jej małe pazurki też są z adamantium?

Modliszka

Instagrama

Ze Strażników Galaktyki Mantis również wygląda bardzo uroczo w swoim kostiumie. Ich anteny są nie tylko miłym akcentem; Jego małe łapki są zakryte zielonymi rękawiczkami.

Ultrona

Instagrama

Czy Ultron otrzyma również korpus robota zaprojektowany przez Mitchiego? Jako kociak złoczyńca miałby większą władzę nad ludźmi.

człowiek Mrówka

Instagrama

Jednak nie ma mowy, żeby Ant-Man był ładniejszy od kotka… Widzimy, jak kurczy się znacznie bardziej lub rośnie do wielkich rozmiarów i widzimy gigantycznego kociaka, choć może się to wydawać paradoksalne.

Thanos

Instagrama

I wreszcie Thanos. Nawet tutaj złoczyńca ładował swoją rękawicę Kamieniami Nieskończoności i, Podobnie jak w przypadku Scarlet Witch, po zobaczeniu go możemy prawie dać mu wszystkie klejnoty ze względu na to, jaki jest uroczy. Czy Twoje intencje byłyby takie same?