3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Trzęsienie ziemi wstrząsnęło studiem Fox Sports na żywo, a nadawcy zareagowali zaskoczeniem

Trzęsienie ziemi wstrząsnęło studiem Fox Sports na żywo, a nadawcy zareagowali zaskoczeniem

A Trzęsienie ziemi o sile 4,5 w skali Richtera Dziś, w piątek, 9 lutego, w południe zatrzęsło się w skali Richtera Kalifornia Z epicentrum pięć mil na północny zachód Malibu Do którego dołączono trzy mniejsze repliki.


Przeczytaj także

Francisco Fernandez

W sieciach społecznościowych udostępniono kilka filmów przedstawiających dokładny moment wstrząsu, ale bez wątpienia wideo, które wzbudziło największe zdziwienie, to reakcja prezentera na żywo. Joey'a Taylora Z serii Sport Lisa Kto był gospodarzem programu 'On mówi'.

Studio telewizyjne się trzęsło, gdy Taylor i reszta panelu rozmawiali o… Super Bowl XVIII W najbliższą niedzielę 11 lutego o godz Stadion Allegiant w Las Vegas.

Trzęsienie ziemi zaskoczyło obecnych, a kierowca jedynie powiedział: „Mamy trzęsienie ziemi, OK. „Tak, to trzęsienie ziemi, to właśnie się dzieje” – powiedział, starając się zachować spokój przed kamerami telewizyjnymi.

„Joey Taylor trzęsie ziemią. Dosłownie: Światła w studiu zaczęły się trząść. Cała scena zaczęła się trząść. Widać, że kamery zaczynają się trząść. Wszyscy byliśmy zdezorientowani, co się do cholery dzieje.„Emmanuel Acho, jeden z ekspertów komisji, powiedział bezpośrednio po trzęsieniu ziemi.

Taylor właśnie to powiedział Patrick Mahomes musi wygrać Super Bowl W Las Vegas, aby móc prowadzić tę samą rozmowę z graczami Tom Bradykiedy zaczęło się trzęsienie ziemi, które zaskoczyło całe studio.

Według doniesień trzęsienie ziemi miało miejsce o godzinie 13:47 czasu pacyficznego i według Centrum Meteorologicznego miało siłę 4,6 w skali Richtera. Służba Geologiczna Stanów Zjednoczonych.

Poziomy

Los Angeles nawiedziło trzęsienie ziemi

Damian Dovarganis/AFP/La Presse

Straż pożarna w Los Angeles wydaje ostrzeżenie o trzęsieniu ziemi

Trzęsienie ziemi o sile 4,5 w skali Richtera, położone około 5 mil na północny zachód od Malibu, spowodowało wstrząsy w niektórych częściach południowej Kalifornii. Natychmiast po tym ruchu nastąpiły trzy mniejsze wstrząsy.

„Jeśli znajdujesz się w pomieszczeniu, gdy zaczynają się trzęsienia ziemi: zejdź na dół i schowaj się! Chroń głowę i szyję, ukrywając się pod solidnymi meblami lub w pobliżu solidnej ściany wewnętrznej, z dala od okien i drzwi, aż ustanie drżenie”. Straż Pożarna w Los Angeles Na portalach społecznościowych.

READ  Wzięcie zakładnika w synagodze w Teksasie: uwolnienie jednej osoby | międzynarodowy