12 maja, 2024

Transmisja na żywo meczu między Hiszpanią a Japonią, transmisja na żywo dzisiaj (3-0) |  28.08.2022

Transmisja na żywo meczu między Hiszpanią a Japonią, transmisja na żywo dzisiaj (3-0) | 28.08.2022

21:39 6 minut temu

38′

Blisko! Strzał Tabaty, ale linka właściwie przeszkadza w ominięciu pierwszej wizyty.

21:33 12 minut temu

32′

Potężny strzał Sugisawy, ale piłka odlatuje.

21:28 16 minut temu

27′

Gol, gol, gol dla Hiszpanii! Paralolo strzela z jedenastu kroków i ustawia jako trzeci

26′

Rzut karny dla Hiszpanii! Piłka uderza w ramię Ishikawy i przyznaje się maksymalną karę.

21:23 22 minuty temu

22′

Gol, gol, gol dla Hiszpanii! Salma odebrała piłkę z Mediny, weszła na teren o własnych siłach i strzeliła bramkę do drugiego.

21:20 25 minut temu

18 ’

Defensywna interwencja Cabanellasa odwraca piłkę z jego obszaru za pomocą główki.

21:12 32 minuty temu

Jedenaście’

Gol, gol, gol dla Hiszpanii! Inma Jabaro trafiła w słupek bramki i ostatecznie uplasowała się na pierwszym miejscu dla Hiszpanii

21:11 34 minuty temu

9′

Japonia i Hiszpania rywalizują o piłkę na środku kortu.

21:05 40 minut temu

0′

Piłka toczy się na Stadionie Narodowym Kostaryki.

20:59 godzin temu

xi japonia

s. oppa; Sugisawa Fujino, A.; Aoyama, K.; Iwasaki; M. Hamano, Y.; Yamamoto.

20:56 godzin temu

jedenasta Hiszpania

m linia. Tejada, A.; Medina, S.; lorys; a. Mingoza, ok. Bartle, E.; Cabanillas, Martineza; Gabarro, S.; Baraloello, A.; Elxboro.

20:55 godzin temu

do sądu!

Obie drużyny są już na boisku, aby przygotować się przed rozpoczęciem meczu.

20:50 godzin temu

Pojawili się

Zarówno Hiszpania, jak i Japonia są już na Stadionie Narodowym i będą chciały wyjść zwycięsko z tego Pucharu Świata.

20:45 godzin temu

wszystko jest gotowe

20:35 godzin temu

Oświadczenia Hiszpanii

„Wyjdziemy w teren, aby cieszyć się czymś wyjątkowym w życiu” – mówiła Ana Tejada przed tym ważnym spotkaniem.

20:30 godzin temu

Uważaj na to

To już drugi raz, kiedy Hiszpania zakwalifikowała się do finału w tej kategorii, więc dołożą wszelkich starań, aby dodać trofeum na tych ważnych targach.

20:25 godzin temu

Trudny test!

Hiszpania wchodzi w tym meczu, dodając przed sobą tylko jednego gola, więc Japonia będzie miała bardzo trudne zadanie, aby zdobyć bramkę przeciwko nim.

20:20 godzin temu

Jasne!

Trzecie miejsce w tych rozgrywkach zostało już rozstrzygnięte, a Brazylia zajęła trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata FIFA Kobiet 2022 w Kostaryce.

20:15 2 godziny temu

wróciliśmy!

Minuta po minucie wracaliśmy do meczu między Hiszpanią a Japonią, odpowiadającego finałowi Mistrzostw Świata FIFA U-20 Kobiet. Wkrótce udostępnimy najistotniejsze informacje dla obu drużyn, a także potwierdzone składy.

20:10 2 godziny temu

Nie startuj stąd, aby śledzić mecz między Hiszpanią a Japonią, transmitowany na żywo

Za kilka chwil podzielimy się wyjściowym składem Hiszpanii przeciwko Japonii na żywo, a także najnowszymi informacjami napływającymi ze stadionu Benito Villamarin. Nie przegap żadnych szczegółów meczu minuta po minucie i na żywo online z VAVEL.

20:05 2 godziny temu

Gdzie i jak oglądać mecz Hiszpania vs Japonia online i na żywo?

20:00 2 godziny temu

O której jest mecz między Hiszpanią a Japonią w finale Mistrzostw Świata FIFA U-20 Kobiet?

19:30 2 godziny temu

Dobry wieczór wszystkim czytelnikom VAVEL!

Witamy w transmisji na żywo meczu Hiszpania-Japonia, odpowiadającego finałowi Mistrzostw Świata FIFA U-20 Kobiet. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym Kostaryki o godzinie 21:00.