28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To jest prawdziwy stan zdrowia Silvii Penal

napisałem w Sławny ten

Po czym Silvia Pinal Wcześnie zrezygnuj z drugiego przedstawienia sztuki Czerwony Kapturek: Co słychać u twojej babci! , Jego lekarz rodzinny, Eduardo de Jesus Haro, zdradził prawdziwy stan jego zdrowia Piosenkarka meksykańskiego Złotego Kina.

Lekarz pierwsza aktorka Przyznał, że miał wadliwe działanie hydroelektrolizy, spowodowane zapaleniem dróg moczowych, które rozwija się korzystnie.: „Działa dobrze i jest na drodze do wyjścia.”

„Ogólnie rzecz biorąc, radzi sobie bardzo dobrze, tak samo jak dotychczas Infekcja dróg moczowych, która powoduje wzrost i spadek ciśnienia, dlatego widzieli, jak trochę się pogarsza. Powiedział „Ventaneando”, że teraz dobrze się rozwija.

Eduardo de Jesus Haro, MD, Sylvia Pinal.
Zdjęcie: zrzut ekranu

W dobrym zdrowiu, Lekarz powiedział, że Donna Silvia może bez problemu wrócić do gry. Wyprodukowany przez Ivána Cochegrusa, na następną niedzielę: „Jeśli będziesz się rozwijać, nie będziesz miał problemu z powrotem na właściwe tory i robieniem tego, na co się zdecydujesz. ”.

Eduardo de Jesus Haro wyjaśnił to Ciepło i ciśnienie były czynnikami komplikującymi stan zakaźny Na co cierpiała początkująca aktorka, ale wszystko się poprawiało z pomocą specjalistów, którzy ją leczyli.

„Leczymy infekcję, Przeprowadzimy badania i wyeliminujemy bakterie z dróg moczowych’, zwrócił uwagę lekarz, który to podkreślał Silvia Penal wciąż jest w dobrym stanie psychicznym Podejmowała decyzje dotyczące swojego życia zawodowego.

Silvia Pinal opuszcza drugą kinową serię Czerwonego Kapturka! Co słychać u twojej babci!
Obraz: Internet

Dobrze, żeby każdy czuł się użyteczny w życiu. Wszyscy aktywni ludzie zawsze chcą być lepsi. Silvia Pinal nie jest wyjątkiem, ponieważ robienie tego, co kochasz, ma kluczowe znaczenie dla posuwania się naprzód i poczucia użyteczności. Powinna kontynuować swoje normalne życie tak długo, jak zechce, tak naturalnie, jak to możliwe” – powiedział lekarz, który cały czas szukał aktorki.

READ  5 zwrotów od Amber Heard drugiego dnia certyfikacji