28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Były członek BTS powróci, by być na albumie „Proof”; Dowiedz się, kim on jest

były członek bts Powróci do grupy wraz z wydaniem albumu antologii ’dowód – dowód’, Który ukaże się 10 czerwca na całym świecie. O kim to jest?

BTS zadebiutowali pod marką wielki hit, ale przedtem Jimin, Jin, Suga, J-Nadzieja, Jungkook, Piąty s Pan. Podobnie jak członkowie, których znamy dzisiaj, byli inni raperzy, którzy byli oryginalnymi członkami na początku projektu. Jednak po zmianie planów debiutu jako grupa idolek, „oryginalni” członkowie BTS wycofali się.

Ale teraz, za pośrednictwem oficjalnych sieci HYBĄ, BTS ujawniło oficjalną listę utworów dla trzech albumów, które stworzą „PROOF”, z których każdy zawiera utwory, dema, utwory i nową piosenkę na ich powrót. I tu też pojawi się powrót tego, co można by uznać za dawnego członka grupy: rapera. Najwyższy chłopiec.

Supreme Boy to raper, który wyprodukował i był współautorem kilku piosenek BTS podczas swoich wczesnych lat i był jednym z oryginalnych członków, którzy pozostali w BTS. Pan. na początku projektu. Twoja współpraca w „Szyfr PT.3: ZABÓJCA” Zostanie on dołączony do dowodu i będzie oznaczał powrót jednego z pierwotnych członków Bangtan.

armia Jest bardzo podekscytowana tą wiadomością i nie czeka na randkę, aby móc cieszyć się tymi wszystkimi piosenkami i współpracą, która będzie miała wiele niespodzianek dla wszystkich.

Ponadto przypisywano mu wiele piosenek PROOF, w których brał udział z BTS. Nie zabraknie również Adory, młodej kobiety, która jest ósmym członkiem zespołu, która wykonywała pracę chóralną i pracowała również nad swoimi albumami. Niektórzy fani są podekscytowani powrotem Supreme Boi, który dołączy do raperów z nową wersją tej piosenki.

READ  Czy Violetta Esviel jest córką Victorii Ruffo? Te zdjęcia to potwierdzają.